Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai 111012
2019-08-01 15:43:06
Išnagrinėta S. Nėries g. 109, Vilnius 12116, Lietuva

Automobilis parkuojamas vejoje,šalia prekybos centro "Depo". Užvažiuota per pėsčiųjų- dviračių taką.
Pažeidimo data ir laikas: 2019-08-01 11:51
Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas
Jūsų pranešimas priimtas ir perduotas administracinei teisenai vykdyti Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimo kodekse nustatyta tvarka ir terminais.
0
  • E50-54403/20(3.2.2E-UK5)
    Kelio ženklai, ženklinimas
    Automobilis BMW X5, registracijos numeris PAL1SA, paliekamas stovėti tam draudžiamoje vietoje, o būtent: prie įvažiavimo/išvažiavimo į gyvenamųjų namų kiemų teritoriją pro Žygio...
    Registruota Žygio g. 93, Vilnius 08242
    2020-08-03 22:44:31
  • E50-54401/20(3.2.7E-UK5)
    Apšvietimo gedimai
    4 šaligatvio žibintas nedega, sugedęs. Vaikų žaidimų aikštelė tamsoje.
    Registruota Taikos g. 110, Vilnius 05224, Lithuania
    2020-08-03 22:14:23
  • E50-54402/20(3.2.50E-UK2)
    Vaikų žaidimo ir sporto aikštelių priežiūra bei...
    Supynės girgžda, senokai beteptos.
    Registruota Taikos g. 110, Vilnius 05224, Lithuania
    2020-08-03 22:11:51
  • 156715
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Pranešimas apie užfiksuotą kelių eismo taisyklių pažeidimą Pažeidimo vieta – Vilniuje, šalia namo Žirmūnų g. 65 Data ir laikas – 2020-08-03 21:22 val. Pažeidimo esmė –...
    Registruota Žirmūnų g. 65, Vilnius 09111
    2020-08-03 22:06:31
  • E50-54400/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    Dviračių taką panaikinot, o kelio ženklą palikote.
    Registruota T. Narbuto g. 165, Vilnius 08105
    2020-08-03 21:58:59
  • E50-54399/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Nuo pavasario vyksta didžiuliai šaligatvio keitimo darbai nuo Lazdynų mokyklos link Erfurto gatvės. Prie Erfurto g. 6 liko ne pabaigti darbai. Su vežimėlių labai sunku pravažiuoti,...
    Nagrinėjama Erfurto g. 6, Vilnius 04118, Lietuva
    2020-08-03 21:22:08
  • E50-54398/20(3.2.2E-UK5)
    Eismo organizavimas
    kaip sita erdve tapo parkingu?
    Registruota Upės g. 6, Vilnius 09308, Lithuania
    2020-08-03 21:06:43