Automobilių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-32514/19(3.2.47E-SM4)
2019-08-01 10:40:28
Nagrinėjama S. Nėries g. 109, Vilnius 12116, Lietuva

Prašome miesto savivaldybės imtis griežtų sankcijų baudžiant ir šalinant automobilius nuo pėsčiųjų ir dviračių takų atkarpoje S.Neries g.nuo 99-109 namų imtinai, šiuo metu yra laužoma naujai sukurta infrastruktūra ir nėra užtikrinamas pėsčiųjų ir dviratininkų saugumas.Ši situacija nėra vienadienė, tai kartojasi kiekvieną dieną ir naktį,pagal stebėjimus galima realiai fiksuoti į parą apie 20-40 pažeidimų.Taip toliau toleruojant tokį nebaudžiamumą parodomas mūsų valdžios silpnumas sprendžiant valstybės problemas nuo mažiausių iki didžiausių problemų.

Atsakingas padalinys

Viešosios tvarkos skyrius

0
  • 117211
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas ant šaligatvio Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 12:11 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Saulėtekio al. 22A, Vilnius 10225, Lithuania
    2019-09-19 17:47:50
  • 117210
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ženklo 332 (už konteinerių) galiojimo zonoje.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:55Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Miglos g. 1A, Vilnius 08101
    2019-09-19 17:44:31
  • 117209
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ant šaligatvio. Toks automobilio statymo būdas nėra leidžiamas kelio ženklais, tai trukdo pėsčiųjų ir automobilių eismui.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-16...
    Registruota Šermukšnių g. 8, Vilnius 01106
    2019-09-19 17:44:00
  • 117208
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ant šaligatvio. Toks automobilio statymo būdas nėra leidžiamas kelio ženklais, tai trukdo pėsčiųjų ir automobilių eismui.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19...
    Registruota Šermukšnių g. 8, Vilnius 01106
    2019-09-19 17:42:17
  • 117207
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ženklo 332 (už konteinerių) galiojimo zonoje.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:53Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Miglos g. 1A, Vilnius 08101
    2019-09-19 17:40:32
  • 117206
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ženklo 332 (už konteinerių) galiojimo zonoje.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:53Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Miglos g. 1A, Vilnius 08101
    2019-09-19 17:38:07
  • 117205
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ant šaligatvioPažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:39Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Justiniškių g. 107, Vilnius 05251
    2019-09-19 17:34:07