Dviračių takų problemos E50-32508/19(3.2.49E-UK5)
2019-08-01 10:17:44
Išnagrinėta S. Nėries g. 109, Vilnius 12116, Lietuva

Laba diena, prašome miesto savivaldybės įrengti dekoratyvinius stulpelius ar atitvarus, kad nebūtų niokojama naujai pastatyta dviračių ir pėsčiųjų infrastruktūra nuo pastoviai jais vazinėjančių ir ant jų parkuojančių automobilių S.Neries g. atkarpoje nuo 99-109 namų imtinai, taip užtikrinant taipat ir pėsčiųjų ir dviratininkų saugumą.Pridedu foto, kuriose pvz: kaip padaryta L.Giros g.ir situaciją, kad čia parkuojami automobiliai.Lauksime realių darbų.

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

Atsakymas 2019-11-20 08:43:54
Informuojame, kad S. Neries gatvėje ties pastatais Nr. 99-109 dviračių take nuo įvažiavimu įrengti stulpeliai ir ženklinimas.
0
  • E50-54406/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    dauguma namo, esancio Vilniuje, Kauno g. 8, gyventoju priestarauja papildomu automobiliu stovejimo vietu - koriu irengimu priesais musu nama ant esamos zalios vejos. Sis projektas nebuvo...
    Registruota Kauno g. 8, Vilnius 03214
    2020-08-03 23:44:07
  • E50-54407/20(3.2.10E-UK1)
    Energetika ir inžineriniai tinklai
    Ilgą laiką vyksta darbai. Triukšmas, dulkės ir t.t. Privažiavimas, praėjimas yra komplikuotas. Ar tokie darbai neturėtų vykti skubos tvarka. Suprantama, kad apimtis nemaža, bet...
    Registruota Manufaktūrų g. 20, Vilnius 11342, Lithuania
    2020-08-03 23:40:19
  • E50-54405/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Ekonovus neišveža atliekas
    Registruota Rinktinės g. 1A, Vilnius 09200, Lithuania
    2020-08-03 23:33:45
  • 156721
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Stovi palei geltona linija prie pat vartų į po žiemine parkinga. Trukdo išvažiuoti iš kiemo ir prieiti prie konteinerių. Pavojinga išvažiuoti iš parkingo nes kilant į viršų...
    Registruota Pavilnionių g. 31, Vilnius 12137
    2020-08-03 23:21:10
  • E50-54404/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Individualių namų statytojai savavališkai įrengė betoninius atitvarus, dėl kurių vanduo kaupiasi važiuojamojoje kelio dalyje, taip pat savavališkai papildomai išasfaltavo dali...
    Registruota Stasio Narutavičiaus g. 36, Vilnius 11305
    2020-08-03 23:18:01
  • E50-54403/20(3.2.2E-UK5)
    Kelio ženklai, ženklinimas
    Automobilis BMW X5, registracijos numeris PAL1SA, paliekamas stovėti tam draudžiamoje vietoje, o būtent: prie įvažiavimo/išvažiavimo į gyvenamųjų namų kiemų teritoriją pro Žygio...
    Registruota Žygio g. 93, Vilnius 08242
    2020-08-03 22:44:31
  • E50-54401/20(3.2.7E-UK5)
    Apšvietimo gedimai
    4 šaligatvio žibintas nedega, sugedęs. Vaikų žaidimų aikštelė tamsoje.
    Registruota Taikos g. 110, Vilnius 05224, Lithuania
    2020-08-03 22:14:23