Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-30587/19(3.2.47E-SM4)
2019-07-16 21:52:39
Nagrinėjama Vokiečių g. 24, Vilnius 01130

Čia ne pažeidimas, bet problemos aprašymas. Jūsų sistema nepasiima iš nuotraukų laiko ir GPS pozicijos, nors nuotraukose ta info yra, kai Exif Byte Order yra Big-endian. Pakeitus į Little-endian, paima. Gal galėtumėte perduoti IT skyriui, kad tai sutvarkytų, t.y. laiką ir koordinates paimtų ir iš nuotraukų, kurių Exif Byte Order yra Big-endian?
Pridedu 2 nuotraukas - iš pirmos paima (Little-endian), iš antros - ne (Big-endian).
Pažeidimo data ir laikas: 2019-01-01 21:46
Automobilio valst. nr.: AAAAAA

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

0
  • E50-40409/19(3.2.12E-SM4)
    Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas
    Jau 2 savaites neisveza šiukšlių iš Kernavės gtv. 70 Vilnius.
    Registruota Ozo g. 18, Vilnius 08243
    2019-10-18 13:56:43
  • 121639
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas arčiau nei 5 m iki perėjosPažeidimo data ir laikas: 2019-10-18 01:41Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 101, Vilnius 06334
    2019-10-18 13:50:51
  • 121638
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas ne pagal statymo būdą nurodytą ženkle ir ant šaligatvioPažeidimo data ir laikas: 2019-10-18 01:39Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 101, Vilnius 12107
    2019-10-18 13:48:56
  • E50-40408/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Vėl tas pats nieko nesikeičia nieks nenori dirbti trečią savaitę neišveža, tragedija Vilniaus miesto savivaldybė visiškai neatlieka savo funkcijų, kaip kontroliuojanti įstaiga
    Registruota Kernavės g. 70, Vilnius 08216, Lietuva
    2019-10-18 13:47:28
  • 121636
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako ir yra laužoma kiemo ifrastruktūraPažeidimo data ir laikas: 2019-10-18 01:43Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 103, Vilnius 06316
    2019-10-18 13:47:10
  • E50-40407/19(3.2.8E-UK7)
    Duobės, įgriuvos, šuliniai
    Tragiskos duobes parkinge. Nesenai atsirado labai didele igriuva.
    Registruota Kauno g. 17, Vilnius 03215, Lithuania
    2019-10-18 13:39:56
  • 121634
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Priparkuota pagal KET neleistinoje vietoje, sunku prasilenkti dviem automobiliams. Statimo kortelės neaptikta. Adresas labiau atitinka Antakalnio g. 15 arba 17.Pažeidimo data ir laikas:...
    Registruota Antakalnio g. 15, Vilnius 10312
    2019-10-18 13:27:37