Gatvių priežiūra ir tvarkymas E50-30547/19(3.2.8E-UK7)
2019-07-16 14:50:29
Išnagrinėta Krivių g. 24, Vilnius 01209, Lietuva

Nors daug kartų rodyta, sakyta ir rašyta gatvės remonto metu paliktas įvažiavimas, kurio pėsčiųjų dalies nuolydžio kampas viršija STR normas. Žiemos metu pėstieji šioje vietoje išeina į važiuojamąją dalį, aplenkdami šį nuolydį. Kas iš savivaldybės klerkų piktybiškai nurodo Grindos meistrams ir darbininkams nesilaikyti STR normų darbų metu?

Atsakingas padalinys

Eksploatacijos poskyris

Atsakymas 2019-09-04 13:19:53
Dėkojame už pranešimą. Savivaldybėje 2019 m. buvo priimtas sprendimas suremontuoti Krivių gatvę, atliekant paprastąjį gatvės remontą, jos nerekonstruojant. Gatvė buvo įrašyta į planuojamų asfaltuoti gatvių sąrašą. Kelio paprastasis remontas – statybos rūšis, kai iš dalies ar visiškai pagal reglamentu nustatytus reikalavimus atstatomi nusidėvėję kelio konstrukciniai elementai. Asfaltuojant gatvę buvo numatyta pakeisti tik nusidėvėjusias šaligatvių dangas.
0
  • E50-59485/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Sveiki, Verkių ir Kareivių g.sankryžoje link Š.miestelio priešais pastatą, kur įsikūrę parduotuvės " varžtai", "geras garas" tvoroje pavojingai atsilenkęs...
    Registruota Verkių g. 35, Vilnius 09109, Lietuva
    2020-09-19 23:19:42
  • E50-59484/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    2020-09-18/19 Paliktos stambiagabaritinės atliekos tarp namų Musninkų g. 14 ir 16 namo. Nesaugu nepilnamečiams.
    Registruota Musninkų g. 14, Vilnius 07183
    2020-09-19 23:19:35
  • 162092
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ant šaligatvio pastatytas automobilis.Pažeidimo data ir laikas: 2020-09-19 10:39Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Šešuolių g. 17, Vilnius 05127
    2020-09-19 23:12:16
  • E50-59482/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Vasingtono fontano apsvietimas nefunkcionuoja kaip turetu. Ne visos lempos sviecia.
    Registruota Vašingtono a. 1, Vilnius 01108, Lithuania
    2020-09-19 22:55:05
  • E50-59483/20(3.2.48E-UK9)
    Statinių priežiūra
    Valstybinėje žemėje atsirado konteineris. Gal galite padėti išsiaiškinti kokiu pagrindu ir kieno. VČTB
    Registruota Nočios g. 10, Vilnius 03103, Lietuva
    2020-09-19 22:17:45
  • E50-59480/20(3.2.2E-UK5)
    Šviesoforai
    Šioje sankryžoje neretai pasitaiko sukančių į dešinę per pėsčiųjų perėją, nors tik žalias šviesoforo signalas rodo kad galima sukti tik į kairę. O prieš šią sankryžą...
    Registruota Licėjus, Vilnius 08200, Lithuania
    2020-09-19 21:40:01
  • E50-59481/20(3.2.7E-UK5)
    Apšvietimo gedimai
    Sveiki, neveikia Srovės gatvės apšvietimas.
    Registruota Srovės g. 20c, Vilnius 01206, Lietuva
    2020-09-19 21:39:06