Gatvių priežiūra ir tvarkymas E50-30546/19(3.2.8E-UK7)
2019-07-16 14:45:16
Išnagrinėta Krivių g. 50, Vilnius 01209, Lietuva

Gatvės važiuojamosios dalies krašte paliktas stulpas, nors dabar vykstančio remonto metu galėjo šiek tiek paplatinti šaligatvį, padidinant eismo saugumą.Kitu atveju stulpą reikėtų ženklinti kaip artimą kliūtį.

Atsakingas padalinys

Eksploatacijos poskyris

Atsakymas 2019-08-07 15:35:43
Dėkojame už pranešimą. Informuojame, kad Krivių gatvėje vykdomi dangų paprastojo remonto darbai, kuriems neprivalomas projektas ir statybą leidžiantis dokumentas. Kad keisti dangų parametrus plane, tam reikalingas projektas, todėl nebuvo techninių galimybių praplatinti šaligatvio, jis turėjo likti tokio pločio, kokio buvo prieš remontą.
0
  • 162095
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Bendras konteineris pastoviai stovi ant zoles,svetimo zemes sklypo,po laidais,tai oavojinga zmoniu givibei ir ju turtui,Mrs turime savo konteineri,grieztai reikalaujame isvdzti niekam...
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g. 15, Vilnius 11132, Lithuania
    2020-09-20 06:36:12
  • E50-59485/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Sveiki, Verkių ir Kareivių g.sankryžoje link Š.miestelio priešais pastatą, kur įsikūrę parduotuvės " varžtai", "geras garas" tvoroje pavojingai atsilenkęs...
    Registruota Verkių g. 35, Vilnius 09109, Lietuva
    2020-09-19 23:19:42
  • E50-59484/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    2020-09-18/19 Paliktos stambiagabaritinės atliekos tarp namų Musninkų g. 14 ir 16 namo. Nesaugu nepilnamečiams.
    Registruota Musninkų g. 14, Vilnius 07183
    2020-09-19 23:19:35
  • 162092
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ant šaligatvio pastatytas automobilis.Pažeidimo data ir laikas: 2020-09-19 10:39Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Šešuolių g. 17, Vilnius 05127
    2020-09-19 23:12:16
  • E50-59482/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Vasingtono fontano apsvietimas nefunkcionuoja kaip turetu. Ne visos lempos sviecia.
    Registruota Vašingtono a. 1, Vilnius 01108, Lithuania
    2020-09-19 22:55:05
  • E50-59483/20(3.2.48E-UK9)
    Statinių priežiūra
    Valstybinėje žemėje atsirado konteineris. Gal galite padėti išsiaiškinti kokiu pagrindu ir kieno. VČTB
    Registruota Nočios g. 10, Vilnius 03103, Lietuva
    2020-09-19 22:17:45
  • E50-59480/20(3.2.2E-UK5)
    Šviesoforai
    Šioje sankryžoje neretai pasitaiko sukančių į dešinę per pėsčiųjų perėją, nors tik žalias šviesoforo signalas rodo kad galima sukti tik į kairę. O prieš šią sankryžą...
    Registruota Licėjus, Vilnius 08200, Lithuania
    2020-09-19 21:40:01