Automobilių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-28727/19(3.2.47E-SM4)
2019-07-01 05:51:14
Išnagrinėta S. Nėries g. 109, Vilnius 12116, Lietuva

Automobilis,kurio valst.Nr.[duomenys nuasmeninti]parkuojamas( nuniokotoje) vejoje šalia prekybos centro "Depo". Užvažiuota per pėsčiųjų- dviračių taką.

Atsakingas padalinys

Viešosios tvarkos skyrius

Atsakymas 2019-07-02 08:45:24
Dėkodami, kad rūpinatės tvarka mieste, atkreipiame dėmesį, kad administracinio nusižengimo teisena yra vykdoma griežtai laikantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse (toliau –LR ANK) numatytų procedūrų. Informuojame, kad vadovaujantis LR ANK 591 straipsnio (Aplinkybės, dėl kurių administracinių nusižengimų teisena negalima) 1 punktu, administracinio nusižengimo teisena remiantis Jūsų pranešimu negali būti pradėta, kadangi objektyviai vertinant pateiktą informaciją ir atsižvelgiant į aplinkybių visumą konstatuotina, kad Jūsų užfiksuota veika neturi administracinio nusižengimo požymių.
Pažymime, kad administracinė atsakomybė negali būti grindžiama prielaidomis, spėlionėmis, nuomone, abejotina informacija ar kitais neobjektyviais duomenimis. Teismų praktikoje laikomasi pozicijos, kad kaltu dėl administracinio nusižengimo padarymo asmuo gali būti pripažintas tik surinkus pakankamai neabejotinų to asmens kaltės įrodymų, kitu atveju, vadovaujantis LR ANK 591 straipsniu, administracinio nusižengimo teisena nepradedama, o pradėtoji turi būti nutraukta. Asmens kaltė gali būti konstatuota, kai, ištyrus proceso metu surinktus įrodymus, nelieka jokios protingos abejonės, kad traukiamas atsakomybėn asmuo padarė veiką, už kurią turi būti skiriama nuobauda, priešingai – visi neaiškumai ir abejonės traktuojami administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens naudai.
Rekomendacijas, kaip tinkamai užfiksuoti ir pranešti apie KET pažeidimą, galite rasti Savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt naudodamiesi šia nuoroda: https://vilnius.lt/wp-content/uploads/2018/03/atmintine.pdf
0
  • 156721
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Stovi palei geltona linija prie pat vartų į po žiemine parkinga. Trukdo išvažiuoti iš kiemo ir prieiti prie konteinerių. Pavojinga išvažiuoti iš parkingo nes kilant į viršų...
    Registruota Pavilnionių g. 31, Vilnius 12137
    2020-08-03 23:21:10
  • E50-54404/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Individualių namų statytojai savavališkai įrengė betoninius atitvarus, dėl kurių vanduo kaupiasi važiuojamojoje kelio dalyje, taip pat savavališkai papildomai išasfaltavo dali...
    Registruota Stasio Narutavičiaus g. 36, Vilnius 11305
    2020-08-03 23:18:01
  • E50-54403/20(3.2.2E-UK5)
    Kelio ženklai, ženklinimas
    Automobilis BMW X5, registracijos numeris PAL1SA, paliekamas stovėti tam draudžiamoje vietoje, o būtent: prie įvažiavimo/išvažiavimo į gyvenamųjų namų kiemų teritoriją pro Žygio...
    Registruota Žygio g. 93, Vilnius 08242
    2020-08-03 22:44:31
  • E50-54401/20(3.2.7E-UK5)
    Apšvietimo gedimai
    4 šaligatvio žibintas nedega, sugedęs. Vaikų žaidimų aikštelė tamsoje.
    Registruota Taikos g. 110, Vilnius 05224, Lithuania
    2020-08-03 22:14:23
  • E50-54402/20(3.2.50E-UK2)
    Vaikų žaidimo ir sporto aikštelių priežiūra bei...
    Supynės girgžda, senokai beteptos.
    Registruota Taikos g. 110, Vilnius 05224, Lithuania
    2020-08-03 22:11:51
  • 156715
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Pranešimas apie užfiksuotą kelių eismo taisyklių pažeidimą Pažeidimo vieta – Vilniuje, šalia namo Žirmūnų g. 65 Data ir laikas – 2020-08-03 21:22 val. Pažeidimo esmė –...
    Registruota Žirmūnų g. 65, Vilnius 09111
    2020-08-03 22:06:31
  • E50-54400/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    Dviračių taką panaikinot, o kelio ženklą palikote.
    Registruota T. Narbuto g. 165, Vilnius 08105
    2020-08-03 21:58:59