Automobilių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-28726/19(3.2.47E-SM4)
2019-07-01 05:47:01
Išnagrinėta S. Nėries g. 109, Vilnius 12116, Lietuva

Automobilis, kurio valst.Nr.[duomenys nuasmeninti]parkuojamas ant pėsčiųjų tako šalia prekybos centro "Depo".

Atsakingas padalinys

Viešosios tvarkos skyrius

Atsakymas 2019-07-02 08:45:28
Dėkodami, kad rūpinatės tvarka mieste, atkreipiame dėmesį, kad administracinio nusižengimo teisena yra vykdoma griežtai laikantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse (toliau –LR ANK) numatytų procedūrų. Informuojame, kad vadovaujantis LR ANK 591 straipsnio (Aplinkybės, dėl kurių administracinių nusižengimų teisena negalima) 1 punktu, administracinio nusižengimo teisena remiantis Jūsų pranešimu negali būti pradėta, kadangi objektyviai vertinant pateiktą informaciją ir atsižvelgiant į aplinkybių visumą konstatuotina, kad Jūsų užfiksuota veika neturi administracinio nusižengimo požymių.
Pažymime, kad administracinė atsakomybė negali būti grindžiama prielaidomis, spėlionėmis, nuomone, abejotina informacija ar kitais neobjektyviais duomenimis. Teismų praktikoje laikomasi pozicijos, kad kaltu dėl administracinio nusižengimo padarymo asmuo gali būti pripažintas tik surinkus pakankamai neabejotinų to asmens kaltės įrodymų, kitu atveju, vadovaujantis LR ANK 591 straipsniu, administracinio nusižengimo teisena nepradedama, o pradėtoji turi būti nutraukta. Asmens kaltė gali būti konstatuota, kai, ištyrus proceso metu surinktus įrodymus, nelieka jokios protingos abejonės, kad traukiamas atsakomybėn asmuo padarė veiką, už kurią turi būti skiriama nuobauda, priešingai – visi neaiškumai ir abejonės traktuojami administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens naudai.
Rekomendacijas, kaip tinkamai užfiksuoti ir pranešti apie KET pažeidimą, galite rasti Savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt naudodamiesi šia nuoroda: https://vilnius.lt/wp-content/uploads/2018/03/atmintine.pdf
0
  • 125940
    Neeksploatuojami automobiliai
    Neeksploatuojamas, užima parkingo vieta
    Registruota Gelvonų g. 54, Vilnius 07142, Lietuva
    2019-11-20 11:53:01
  • 125939
    Gatvių apšvietimas
    Lemputės aplink Šeškinės 22 buvo pakeistos, tačiau tamsiausios vietos deja praleistos, todėl einant link praėjimo tuneliuko link LNK visdar visiškai tamsu. Reikia pakeisti kelias...
    Registruota Šeškinės g. 22, Vilnius 07156, Lithuania
    2019-11-20 11:50:31
  • 125938
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ženklo 332 veikimo zonoje bei ant nukreipimo salelės.Pažeidimo data ir laikas: 2019-11-20 10:30Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Naugarduko g. 12, Vilnius 03213
    2019-11-20 11:38:37
  • 125937
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ant žalios vejosPažeidimo data ir laikas: 2019-11-20 09:50Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Algirdo g. 53, Vilnius 03210
    2019-11-20 11:33:02
  • 125936
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis blokuoja pėsčiųjų eismą šaligatviu bei apsunkina kitų eismo dalyvių judėjimą bei įvažiavimo-išvažiavimą į kiemą.Pažeidimo data ir laikas: 2019-11-20...
    Registruota Algirdo g. 53, Vilnius 03210
    2019-11-20 11:29:38
  • 125935
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Priparkuota ant šaligatvio,trukdo praėjimui Pažeidimo data ir laikas: 2019-11-20 11:08 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Jogailos g. 7, Vilnius 01116, Lietuva
    2019-11-20 11:10:55
  • E50-109222/19(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Neeksploatuojamas auto jau daugiau nei 4men. Pastatytasant pravaziavimo i aikstele.
    Registruota Girulių g. 18, Vilnius 12123, Lietuva
    2019-11-20 10:48:17