Automobilių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-28724/19(3.2.47E-SM4)
2019-07-01 05:44:28
Išnagrinėta S. Nėries g. 109, Vilnius 12116, Lietuva

Automobilis, kurio valst.Nr.[duomenys nuasmeninti]parkuojamas ant pėsčiųjų tako šalia prekybos centro"Depo".

Atsakingas padalinys

Viešosios tvarkos skyrius

Atsakymas 2019-07-02 08:45:37
Dėkodami, kad rūpinatės tvarka mieste, atkreipiame dėmesį, kad administracinio nusižengimo teisena yra vykdoma griežtai laikantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse (toliau –LR ANK) numatytų procedūrų. Informuojame, kad vadovaujantis LR ANK 591 straipsnio (Aplinkybės, dėl kurių administracinių nusižengimų teisena negalima) 1 punktu, administracinio nusižengimo teisena remiantis Jūsų pranešimu negali būti pradėta, kadangi objektyviai vertinant pateiktą informaciją ir atsižvelgiant į aplinkybių visumą konstatuotina, kad Jūsų užfiksuota veika neturi administracinio nusižengimo požymių.
Pažymime, kad administracinė atsakomybė negali būti grindžiama prielaidomis, spėlionėmis, nuomone, abejotina informacija ar kitais neobjektyviais duomenimis. Teismų praktikoje laikomasi pozicijos, kad kaltu dėl administracinio nusižengimo padarymo asmuo gali būti pripažintas tik surinkus pakankamai neabejotinų to asmens kaltės įrodymų, kitu atveju, vadovaujantis LR ANK 591 straipsniu, administracinio nusižengimo teisena nepradedama, o pradėtoji turi būti nutraukta. Asmens kaltė gali būti konstatuota, kai, ištyrus proceso metu surinktus įrodymus, nelieka jokios protingos abejonės, kad traukiamas atsakomybėn asmuo padarė veiką, už kurią turi būti skiriama nuobauda, priešingai – visi neaiškumai ir abejonės traktuojami administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens naudai.
Rekomendacijas, kaip tinkamai užfiksuoti ir pranešti apie KET pažeidimą, galite rasti Savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt naudodamiesi šia nuoroda: https://vilnius.lt/wp-content/uploads/2018/03/atmintine.pdf
0
  • E50-37794/19(3.2.12E-SM4)
    Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas
    Sveiki, Jau ilgiau kaip metus nesprendžiamos problemos dėl situacijos šalia Tramvajų g.2a esančių konteinerių. Jau ne kartą kreipėsi pavieniai gyventojai,šalia esančios įmonės...
    Registruota Antakalnio g. 47A, Vilnius 10325
    2019-09-19 18:17:30
  • E50-37793/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuo pirmadienio vakaro perpildyti šiukšlių konteineriai Rinktinės 28.Už tvotos - vaikų darželio žaidimų aikštelė...
    Registruota Rinktinės g. 28, Vilnius
    2019-09-19 18:02:26
  • E50-37792/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Kodel pabloginat situacija bendrijoje.zmones negali miegoti.vaiksciuoti.atidaryti langa.2019 05 11 buvo visuotinis susirinkimas.ten buvo nuspresta nestatyti bendro konteinerio.kas neturi...
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g. 15, Vilnius 11132, Lietuva
    2019-09-19 17:55:52
  • 117211
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas ant šaligatvio Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 12:11 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Saulėtekio al. 22A, Vilnius 10225, Lithuania
    2019-09-19 17:47:50
  • 117210
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ženklo 332 (už konteinerių) galiojimo zonoje.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:55Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Miglos g. 1A, Vilnius 08101
    2019-09-19 17:44:31
  • 117209
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ant šaligatvio. Toks automobilio statymo būdas nėra leidžiamas kelio ženklais, tai trukdo pėsčiųjų ir automobilių eismui.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-16...
    Registruota Šermukšnių g. 8, Vilnius 01106
    2019-09-19 17:44:00
  • 117208
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ant šaligatvio. Toks automobilio statymo būdas nėra leidžiamas kelio ženklais, tai trukdo pėsčiųjų ir automobilių eismui.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19...
    Registruota Šermukšnių g. 8, Vilnius 01106
    2019-09-19 17:42:17