Automobilių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-28720/19(3.2.47E-SM4)
2019-07-01 05:28:31
Išnagrinėta S. Nėries g. 101, Vilnius 06334, Lietuva

Automobilis, kurio valst. Nr.[duomenys nuasmeninti]parkuojamas ant pėsčiųjų tako šalia prekybos centro "Depo".

Atsakingas padalinys

Viešosios tvarkos skyrius

Atsakymas 2019-07-29 12:28:08
Dėkodami, kad rūpinatės tvarka mieste, atkreipiame dėmesį, kad administracinio nusižengimo teisena yra vykdoma griežtai laikantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse (toliau –LR ANK) numatytų procedūrų. Informuojame, kad vadovaujantis LR ANK 591 straipsnio (Aplinkybės, dėl kurių administracinių nusižengimų teisena negalima) 1 punktu, administracinio nusižengimo teisena remiantis Jūsų pranešimu negali būti pradėta, kadangi pranešime nenurodyta tiksli pažeidimo data ir laikas, taip pat nepakanka duomenų identifikuoti fiksuojančio asmens tapatybės, kad esant reikalui jį būtų įmanoma papildomai apklausti ir išsiaiškinti pažeidimo aplinkybes.
Pažymime, kad administracinė atsakomybė negali būti grindžiama prielaidomis, spėlionėmis, nuomone, abejotina informacija ar kitais neobjektyviais duomenimis. Teismų praktikoje laikomasi pozicijos, kad kaltu dėl administracinio nusižengimo padarymo asmuo gali būti pripažintas tik surinkus pakankamai neabejotinų to asmens kaltės įrodymų, kitu atveju, vadovaujantis LR ANK 591 straipsniu, administracinio nusižengimo teisena nepradedama, o pradėtoji turi būti nutraukta. Asmens kaltė gali būti konstatuota, kai, ištyrus proceso metu surinktus įrodymus, nelieka jokios protingos abejonės, kad traukiamas atsakomybėn asmuo padarė veiką, už kurią turi būti skiriama nuobauda, priešingai – visi neaiškumai ir abejonės traktuojami administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens naudai.
Rekomendacijas, kaip tinkamai užfiksuoti ir pranešti apie KET pažeidimą, galite rasti Savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt naudodamiesi šia nuoroda: https://vilnius.lt/wp-content/uploads/2018/03/atmintine.pdf
0
  • E50-54408/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Ar nebūtų galima informuoti aplikninių namų gyventojus kada prasidės ir kiek laiko truks šie darbai. Gatvės ir šaligatviai jau kelintus metus nenaudotini.
    Nagrinėjama Manufaktūrų g. 16, Vilnius 11342, Lithuania
    2020-08-03 23:54:17
  • E50-54406/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    dauguma namo, esancio Vilniuje, Kauno g. 8, gyventoju priestarauja papildomu automobiliu stovejimo vietu - koriu irengimu priesais musu nama ant esamos zalios vejos. Sis projektas nebuvo...
    Registruota Kauno g. 8, Vilnius 03214
    2020-08-03 23:44:07
  • E50-54407/20(3.2.10E-UK1)
    Energetika ir inžineriniai tinklai
    Ilgą laiką vyksta darbai. Triukšmas, dulkės ir t.t. Privažiavimas, praėjimas yra komplikuotas. Ar tokie darbai neturėtų vykti skubos tvarka. Suprantama, kad apimtis nemaža, bet...
    Registruota Manufaktūrų g. 20, Vilnius 11342, Lithuania
    2020-08-03 23:40:19
  • E50-54405/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Ekonovus neišveža atliekas
    Registruota Rinktinės g. 1A, Vilnius 09200, Lithuania
    2020-08-03 23:33:45
  • 156721
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Stovi palei geltona linija prie pat vartų į po žiemine parkinga. Trukdo išvažiuoti iš kiemo ir prieiti prie konteinerių. Pavojinga išvažiuoti iš parkingo nes kilant į viršų...
    Registruota Pavilnionių g. 31, Vilnius 12137
    2020-08-03 23:21:10
  • E50-54404/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Individualių namų statytojai savavališkai įrengė betoninius atitvarus, dėl kurių vanduo kaupiasi važiuojamojoje kelio dalyje, taip pat savavališkai papildomai išasfaltavo dali...
    Registruota Stasio Narutavičiaus g. 36, Vilnius 11305
    2020-08-03 23:18:01
  • E50-54403/20(3.2.2E-UK5)
    Kelio ženklai, ženklinimas
    Automobilis BMW X5, registracijos numeris PAL1SA, paliekamas stovėti tam draudžiamoje vietoje, o būtent: prie įvažiavimo/išvažiavimo į gyvenamųjų namų kiemų teritoriją pro Žygio...
    Registruota Žygio g. 93, Vilnius 08242
    2020-08-03 22:44:31