Šaligatvių remontas E50-27593/19(3.2.4E-UK7)
2019-06-20 22:47:27
Išnagrinėta Šaltkalvių g. 40, Vilnius 02171

Šaligatvio plytelių įdubimas prie pat pėsčiųjų perėjos, lijant lietui atsiranda gyli bala.

Atsakingas padalinys

Naujininkų seniūnija

Atsakymas 2019-07-11 10:44:10
Laba diena,
Informuojame, kad Vilniaus miesto priežiūra priklauso nuo skiriamo finansavimo. Savivaldybės specialistai, atsižvelgdami į seniūnijų siūlymus ir gyventojų prašymus bei nuolat vykdomą teritorijų stebėseną, nuolat pildo gatvių, kuriose turėtų būti įrengti ar suremontuoti šaligatviai ir pėsčiųjų takai, sąrašus.
Į sąrašus įrašyti šaligatviai ir pėsčiųjų takai kiekvienais metais vertinami pagal nustatytus kriterijus (pėsčiųjų srautą, teritorijos užstatymo intensyvumą, esamus pėsčiųjų traukos centrus ir pan.). Kadangi šaligatvių įrengimo ir remonto poreikis yra didžiulis, Savivaldybė negali patenkinti visų gyventojų prašymus.
Atsižvelgus į Vilniaus miesto savivaldybės 2019 m. skirtas lėšas, jau yra sudarytas įrengiamų šaligatvių sąrašas. Šiems darbams atlikti miesto biudžete numatytos lėšos paskirstytos. Jūsų nurodyta vieta nėra įrašyta į šį sąrašą. Todėl šiais metais planuoti papildomų darbų negalime.
Atsakingi specialistai apžiūrės Jūsų minimą šaligatvį bei įvertinę darbų poreikį, svarstys galimybę įtraukti į remontuotinų objektų sąrašą. Darbai bus atliekami priklausomai nuo tam tikslui skirtų lėšų.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus.
1
  • 167243
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis priparkuotas ant vėjos, po draudžiamuju ženklu, užstato matomumą, išsukant iš kiemo.Pažeidimo data ir laikas: 2020-10-28 17:19Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Pavilnionių g. 51, Vilnius 06142, Литва
    2020-10-28 17:20:17
  • 167242
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis paliktas ant pėsčiųjų praėjimo.Pažeidimo data ir laikas: 2020-10-28 16:58Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Išnagrinėta Pylimo g. 50, Vilnius 01136, Lituanie
    2020-10-28 17:00:14
  • 167241
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis Opel Astra pastatytas ant žaliosios vejos.Pažeidimo data ir laikas: 2020-10-27 08:09Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Išnagrinėta Justiniškių g. 70, Vilnius 05239, Lietuva
    2020-10-28 16:06:10
  • E50-62737/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Sunkiasvoris transportas ant saligatvio ir vejos, gadinamas tiek šaligatvis tiek veja. Panaši problema buvo registruota ir anksčiau, bet ji kartojasi. Automobilių šalia nebuvo, galima...
    Registruota Sviliškių g. 2
    2020-10-28 15:44:35
  • E50-62736/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Masina ant saligatvjo 28-10-2020 10:46
    Registruota Parko g. 7, Vilnius 11205
    2020-10-28 15:42:14
  • 167238
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Palikta sankryžoje. Specialių ženklų nebuvo. Krovos darbai nevyko.Pažeidimo data ir laikas: 2020-10-28 12:36Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota J. Kairiūkščio g. 3E, Vilnius 08455, Lithuania
    2020-10-28 15:04:08
  • E50-62732/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Sveiki, B. Dvariono ir M. Bukšos gatvių sankryžoje sulaužytas gatvės bordiūras ir komunikacijas žymintis ženklas. Per šią sankryžą sunkusis transportas (dideli sunkvežimiai)...
    Registruota B. Dvariono g. 15, Vilnius 08431
    2020-10-28 15:00:34
.