Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-25966/19(3.2.47E-SM4)
2019-06-09 09:16:21
Išnagrinėta S. Nėries g. 109, Vilnius 12116

Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako šalia prekybos centro "Depo".Tikras Vokietijos pilietis taip nepažeidinėtų KET.
Pažeidimo data ir laikas: 2019-06-09 08:13
Automobilio valst. nr.: AIC FB 63

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas 2019-07-24 11:44:06
Dėkojame Jums už neabejingumą sprendžiant Vilniaus miesto problemas!
Informuojame, kad Administracinio nusižengimo tyrimo metu nustatyta, kad pagal pateiktą prašymą nėra galimybės taikyti administracinės atsakomybės. Užfiksuotas automobilis yra su užsienio valstybės registracijos numeriais, todėl neįmanoma nustatyti automobilio savininko. Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2013 m. gruodžio 23 d. įsakymu Nr. 1V-1039 patvirtintame apraše dėl keitimosi informacija tarpvalstybiniu lygmeniu apie kelių eismo saugumo taisyklių pažeidimus, nenumatyta galimybė keistis informacija kai yra užfiksuojamas stovėjimo tvarkos pažeidimas.
0
  • 128501
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako.Užvažiuota per kelio bortą-gadinamas gerbūvis. Pažeidimo data ir laikas: 2019-12-11 02:01 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 87, Vilnius 06331, Lietuva
    2019-12-11 02:15:24
  • 128500
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi neleistinoj vietoj, užvažiavęs ant bordiūro ir žolės.Pažeidimo data ir laikas: 2019-12-10 20:00Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Laisvės pr. 78B, Vilnius 05260
    2019-12-11 00:43:14
  • 128499
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas šviesoforo reguliuojamoje sankryžoje ir ant pėsčiųjų takoPažeidimo data ir laikas: 2019-12-10 22:32Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 55, Vilnius 06304
    2019-12-11 00:33:13
  • 128498
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Parkuojamas ant pėsčiųjų ir dviračių takoPažeidimo data ir laikas: 2019-12-10 22:39Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 107, Vilnius 06305
    2019-12-11 00:29:44
  • 128497
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    T formos sankryzoje nepaliko vietos prasilenkti del ko kyla spustys. Kartu uzstatytas ir matomumas isvaziuojant is pozeminio parkingo. Kada bus zadeta eismo tvarka Giruliu g? Ar cia normalus...
    Registruota Girulių g. 19, Vilnius 12138
    2019-12-11 00:25:37
  • 128496
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    T formos sankryzoje trukdo prasilenkti (zr foto) sukelia spustis ir nepaliko 5m iki pesciuju perejos dvipusiam eisme.Pažeidimo data ir laikas: 2019-12-07 12:52Automobilio valst....
    Registruota Girulių g. 19, Vilnius 12138
    2019-12-11 00:22:41
  • 128495
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Sustoti ir stoveti draudziama autobusu stoteles zonojePažeidimo data ir laikas: 2019-12-07 12:54Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 18, Vilnius 12121
    2019-12-11 00:20:05