Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-25965/19(3.2.47E-SM4)
2019-06-09 09:04:12
Išnagrinėta S. Nėries g. 109, Vilnius 12116

Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako šalia prekybos centro "Depo".
Pažeidimo data ir laikas: 2019-06-09 08:14
Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas 2019-07-24 11:43:03
Dėkojame už Jūsų neabejingumą sprendžiant Vilniaus miesto problemas. Tolimesnė galimo administracinio nusižengimo teisena bus vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse numatyta tvarka. Saugant asmens duomenų privatumą, detalesnė informacija apie priimtus sprendimus neskelbtina.
0
  • E50-37388/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Paliko “dovanėlę” prieš kelias dienas. Privažiuoti galima tik pro Plytinės 29 namą arba nuo Dvarčionių
    Registruota Plytinės g. 29, Vilnius 10105
    2020-05-30 12:26:16
  • E50-37387/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Niekur nenupjauta žolė.
    Registruota Liepkalnio g. 32, Vilnius 02105, Lietuva
    2020-05-30 12:20:58
  • E50-37386/20(3.2.8E-UK7)
    Duobės, įgriuvos, šuliniai
    Rotušės aikštėje prie fontano įgriuvo kanalizacijos liukas.
    Registruota Rotušės a. 19a, Vilnius 01128
    2020-05-30 12:18:37
  • E50-37385/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    Reikia tvorelės, kad pėstieji nestovėtų ant dviračių tako.
    Registruota Saulėtekio al. 22, Vilnius 10224
    2020-05-30 12:15:09
  • E50-37384/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    Dviratininkams - žalia. Pėstiesiems - raudona. Nesąmonė.
    Registruota Saulėtekio al. 15, Vilnius 10221
    2020-05-30 12:11:23
  • E50-37383/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    2020-04-27 pažadėjot, kad padarysit https://tvarkaumiesta.lt/problem/142394 IKI ŠIOL NIEKAS NEPADARYTA
    Registruota Lizdeikos g. 10A, Vilnius 10101
    2020-05-30 12:04:51
  • E50-37382/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Dėl atsakymo https://tvarkaumiesta.lt/problem/147455 O tai savivaldybė negali dalinai perimti projekto ir patys savo lėšomis pabaigti kelią. Negi sunku pora dešimčių metrų...
    Nagrinėjama Girulių g. 18, Vilnius 12123
    2020-05-30 11:56:56