Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-25963/19(3.2.47E-SM4)
2019-06-09 08:55:29
Išnagrinėta S. Nėries g. 109, Vilnius 12116

Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako šalia prekybos centro "Depo".Piktybinis pažeidėjas.
Pažeidimo data ir laikas: 2019-06-09 08:09
Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas 2019-07-24 11:42:31
Dėkojame už Jūsų neabejingumą sprendžiant Vilniaus miesto problemas. Tolimesnė galimo administracinio nusižengimo teisena bus vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse numatyta tvarka. Saugant asmens duomenų privatumą, detalesnė informacija apie priimtus sprendimus neskelbtina.
0
  • E50-37794/19(3.2.12E-SM4)
    Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas
    Sveiki, Jau ilgiau kaip metus nesprendžiamos problemos dėl situacijos šalia Tramvajų g.2a esančių konteinerių. Jau ne kartą kreipėsi pavieniai gyventojai,šalia esančios įmonės...
    Registruota Antakalnio g. 47A, Vilnius 10325
    2019-09-19 18:17:30
  • E50-37793/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuo pirmadienio vakaro perpildyti šiukšlių konteineriai Rinktinės 28.Už tvotos - vaikų darželio žaidimų aikštelė...
    Registruota Rinktinės g. 28, Vilnius
    2019-09-19 18:02:26
  • E50-37792/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Kodel pabloginat situacija bendrijoje.zmones negali miegoti.vaiksciuoti.atidaryti langa.2019 05 11 buvo visuotinis susirinkimas.ten buvo nuspresta nestatyti bendro konteinerio.kas neturi...
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g. 15, Vilnius 11132, Lietuva
    2019-09-19 17:55:52
  • 117211
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas ant šaligatvio Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 12:11 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Saulėtekio al. 22A, Vilnius 10225, Lithuania
    2019-09-19 17:47:50
  • 117210
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ženklo 332 (už konteinerių) galiojimo zonoje.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:55Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Miglos g. 1A, Vilnius 08101
    2019-09-19 17:44:31
  • 117209
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ant šaligatvio. Toks automobilio statymo būdas nėra leidžiamas kelio ženklais, tai trukdo pėsčiųjų ir automobilių eismui.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-16...
    Registruota Šermukšnių g. 8, Vilnius 01106
    2019-09-19 17:44:00
  • 117208
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ant šaligatvio. Toks automobilio statymo būdas nėra leidžiamas kelio ženklais, tai trukdo pėsčiųjų ir automobilių eismui.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19...
    Registruota Šermukšnių g. 8, Vilnius 01106
    2019-09-19 17:42:17