Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-25619/19(3.2.47E-SM4)
2019-06-06 12:18:49
Išnagrinėta S. Nėries g. 109, Vilnius 12116

Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako šalia prekybos centro "Depo".Prašome spręsti šios vietos problemą, kad automobiliai nevažinėtų pėsčiųjų-dviračių takais!!!!
Pažeidimo data ir laikas: 2019-06-06 08:06
Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas 2019-06-20 13:45:00
Tolimesnė galimo administracinio nusižengimo teisena bus vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse numatyta tvarka. Saugant asmens duomenų privatumą, detalesnė informacija apie priimtus sprendimus neskelbtina.
0
  • E50-37793/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuo pirmadienio vakaro perpildyti šiukšlių konteineriai Rinktinės 28.Už tvotos - vaikų darželio žaidimų aikštelė...
    Registruota Rinktinės g. 28, Vilnius
    2019-09-19 18:02:26
  • E50-37792/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Kodel pabloginat situacija bendrijoje.zmones negali miegoti.vaiksciuoti.atidaryti langa.2019 05 11 buvo visuotinis susirinkimas.ten buvo nuspresta nestatyti bendro konteinerio.kas neturi...
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g. 15, Vilnius 11132, Lietuva
    2019-09-19 17:55:52
  • 117211
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas ant šaligatvio Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 12:11 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Saulėtekio al. 22A, Vilnius 10225, Lithuania
    2019-09-19 17:47:50
  • 117210
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ženklo 332 (už konteinerių) galiojimo zonoje.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:55Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Miglos g. 1A, Vilnius 08101
    2019-09-19 17:44:31
  • 117209
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ant šaligatvio. Toks automobilio statymo būdas nėra leidžiamas kelio ženklais, tai trukdo pėsčiųjų ir automobilių eismui.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-16...
    Registruota Šermukšnių g. 8, Vilnius 01106
    2019-09-19 17:44:00
  • 117208
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ant šaligatvio. Toks automobilio statymo būdas nėra leidžiamas kelio ženklais, tai trukdo pėsčiųjų ir automobilių eismui.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19...
    Registruota Šermukšnių g. 8, Vilnius 01106
    2019-09-19 17:42:17
  • 117207
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ženklo 332 (už konteinerių) galiojimo zonoje.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:53Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Miglos g. 1A, Vilnius 08101
    2019-09-19 17:40:32