Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas E50-23383/19(3.2.12E-SM4)
2019-05-23 13:44:15
Išnagrinėta Pylimo g. 22D-2A, Vilnius 01118

Reklama (I bet 100EUR, kad nesuderinta) ir saligatvio blokavimas.

Atsakingas padalinys

Viešosios tvarkos skyrius

Atsakymas 2019-06-14 14:35:33
Informuojame, kad pagal Jūsų pranešimą dėl prie Pylimo g. 22D namo pastatytų vazonų Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus specialistai atliko patikrinimą. Atsakingi asmenys, informuoti apie gyventojų nusiskundimus, supažindinti su taisyklių reikalavimais bei atsakomybe už jų nesilaikymą, vazonus nedelsdami patraukė. Dėkojame už Jūsų neabejingumą sprendžiant Vilniaus miesto problemas.
14
  • E50-50810/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Prie pat Smėlio 23 namo sienos pusiau išdžiuvės medis drasko namo siena ir trukdo paimti šiukšles iš konteinerių
    Registruota Smėlio g. 23, Vilnius 10323
    2020-07-15 07:57:04
  • E50-50808/20(3.2.7E-UK5)
    Apšvietimo gedimai
    Prie Smėlio 31 nugriautas apšvietimo stulpas, guli ant šaligatvio jau apie 2 mėnesius
    Registruota Smėlio g. 31, Vilnius 10323
    2020-07-15 07:52:33
  • E50-50806/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Ratilių g. 43, 41 namų (Lazdytnų seniūnija, Vilnius) vakrinės pusės kaimynystėje yra mums nežinomo savininko apleistas, nepjauta žole apaugęs žemės sklypas. Išbujojusi žolė...
    Registruota Ratilių g. 43, Vilnius 04123
    2020-07-15 07:50:45
  • 154307
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Visiskai uzstatytas pesciuju praejimas o neigalieji negali is namo patekti jiems skirtu taku i parkavimo vietasPažeidimo data ir laikas: 2020-07-14 08:07Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 19a, Vilnius 12120
    2020-07-15 07:33:48
  • 154306
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Sustoti ir stoveti draudziama autobusu stoteles zonoje. Pries keleta dienu viesosios tvarkos buvo paliktas raudonas lapelis uz stovejima cia taciau nepasimokePažeidimo data ir laikas:...
    Registruota Perkūnkiemio g. 19, Vilnius 12129
    2020-07-15 07:31:26
  • 154305
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Sustoti ir stoveti draudziama autobusu stoteles zonoje. Nuolatos statomas sis automobilis stotelejePažeidimo data ir laikas: 2020-07-14 08:10Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 20, Vilnius 12121
    2020-07-15 07:29:27
  • E50-50800/20(3.2.2E-UK5)
    Kelio ženklai, ženklinimas
    Sukrautos plytelės trukdo matomumui sukant į kairę. Kelia pavojų eismo saugumui, nes trukdo matyti atvažiuojančias mašinas.
    Registruota L. Asanavičiūtės g. 29A, Vilnius 04318, Lietuva
    2020-07-15 07:22:59