Eismo organizavimas E50-23170/19(3.2.2E-UK5)
2019-05-22 09:37:44
Išnagrinėta Lizdeikos g. 10A, Vilnius 10101

Prašau fiziškai užkirsti tranzitinį eismą po Kareivių tiltu, palei dviračių/pėsčiųjų taką. Šiuo metu prie nusukimo iš Kareivių gatvės į apačią yra ženklas 303 „Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas“, bet jis masiškai pažeidinėjamas, ypač piko metu, rytais nuolat tranzitu laksto automobiliai ir kelia dulkių debesis ant pėsčiųjų/dviračių tako. Gal galite fizinėmis priemonėmis užkirsti automobilių pravažiavimą per miškelį?

Be to, šiuo metu tas keliukas perkastas, todėl automobiliai kliūtį apvažinėja esamu dviračių/pėsčiųjų taku.

Atsakingas padalinys

Eismo organizavimo skyrius

Atsakymas 2019-06-14 15:20:26
Laba diena,
Informuojame, kad Jūsų nurodytas keliukas yra skirtas aptarnaujančiam transportui privažiuoti, todėl pažymėtas draudžiamuoju kelio ženklu Nr. 303 „Motorinių transporto priemonių eismas draudžiamas“. Užtvėrus keliuką negalėtų privažiuoti aptarnaujantis transportas. Atsižvelgiant į tai, papildomų fizinių atskyrimo priemonių įrengti neplanuojama. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad visuomenės saugumo užtikrinimas yra pagrindiniai policijos uždaviniai, todėl pastebėję Kelių eismo taisyklių pažeidimus galite pranešti kelių policijai. Savivaldybė atkreipė policijos dėmesį dėl minėtoje vietoje daromų Kelių eismo taisyklių pažeidimų.
0
  • 143131
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ar galimas toks automobiliu parkavimo būdas prie Tymo turgaus Kūdrų parke? Nebus pažeista pieva?Pažeidimo data ir laikas: 2020-04-08 12:18Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Aukštaičių g. 1, Vilnius 11341
    2020-04-09 18:21:20
  • 143130
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ar galimas toks automobiliu parkavimo būdas prie Tymo turgaus Kūdrų parke? Nebus pažeista pieva?Pažeidimo data ir laikas: 2020-04-08 12:18Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Paupio g. 13, Vilnius 11341
    2020-04-09 18:19:53
  • E50-28546/20(3.2.50E-UK2)
    Vaikų žaidimo ir sporto aikštelių priežiūra bei...
    Laba diena, dingo tinklinio stulpai is tinklinio aiksteles po ziemos. Savivaldybes darbas ar kazkas neteisetai pasisavino?
    Registruota Rato g. 46A, Vilnius 10100
    2020-04-09 18:08:17
  • E50-28534/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Benykštaičių g. 17 gyventojai jau kelias savaites besitvarkydami kasdien degina lauke atliekas. Smirda dūmais visos aplinkinės gatvės, o beto didelis pavojus, kad gali sukelti...
    Registruota Benykštaičių gatvė, Vilnius
    2020-04-09 17:11:33
  • E50-28527/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Neprižiūrimas automobilis.
    Registruota Žirmūnų g. 92, Vilnius 09121
    2020-04-09 16:46:21
  • E50-28525/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Neprižiūrimas automobilis paliktas ant vejos.
    Registruota Žirmūnų g. 98, Vilnius 09122
    2020-04-09 16:42:31
  • E50-28523/20(3.2.8E-UK7)
    Duobės, įgriuvos, šuliniai
    Pagubės gatvės atkarpoje per mišką važiuojamoji kelio dalis siaura ir vingiuota, automobilių eismas intensyvus, todėl prasilenkiant su priešpriešais važiuojančiomis transporto...
    Registruota Pagubės g. Vilnius 14269
    2020-04-09 16:39:27