Automobilių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-22176/19(3.2.47E-SM4)
2019-05-15 13:48:03
Išnagrinėta Sporto g. 8, Vilnius 09200, Lietuva

Stovi ant šaligatvio

Atsakingas padalinys

Viešosios tvarkos skyrius

Atsakymas 2019-05-16 13:39:57
Dėkodami, kad rūpinatės tvarka mieste, atkreipiame dėmesį, kad administracinio nusižengimo teisena yra vykdoma griežtai laikantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse (toliau –LR ANK) numatytų procedūrų. Informuojame, kad vadovaujantis LR ANK 591 straipsnio (Aplinkybės, dėl kurių administracinių nusižengimų teisena negalima) 1 punktu, administracinio nusižengimo teisena remiantis Jūsų pranešimu negali būti pradėta, kadangi objektyviai vertinant pateiktą informaciją ir atsižvelgiant į aplinkybių visumą konstatuotina, kad Jūsų užfiksuota veika neturi administracinio nusižengimo požymių.
Pažymime, kad administracinė atsakomybė negali būti grindžiama prielaidomis, spėlionėmis, nuomone, abejotina informacija ar kitais neobjektyviais duomenimis. Teismų praktikoje laikomasi pozicijos, kad kaltu dėl administracinio nusižengimo padarymo asmuo gali būti pripažintas tik surinkus pakankamai neabejotinų to asmens kaltės įrodymų, kitu atveju, vadovaujantis LR ANK 591 straipsniu, administracinio nusižengimo teisena nepradedama, o pradėtoji turi būti nutraukta. Asmens kaltė gali būti konstatuota, kai, ištyrus proceso metu surinktus įrodymus, nelieka jokios protingos abejonės, kad traukiamas atsakomybėn asmuo padarė veiką, už kurią turi būti skiriama nuobauda, priešingai – visi neaiškumai ir abejonės traktuojami administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens naudai.
Rekomendacijas, kaip tinkamai užfiksuoti ir pranešti apie KET pažeidimą, galite rasti Savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt naudodamiesi šia nuoroda: https://vilnius.lt/wp- content/uploads/2018/03/atmintine.pdf
0
  • 154306
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Sustoti ir stoveti draudziama autobusu stoteles zonoje. Pries keleta dienu viesosios tvarkos buvo paliktas raudonas lapelis uz stovejima cia taciau nepasimokePažeidimo data ir laikas:...
    Registruota Perkūnkiemio g. 19, Vilnius 12129
    2020-07-15 07:31:26
  • 154305
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Sustoti ir stoveti draudziama autobusu stoteles zonoje. Nuolatos statomas sis automobilis stotelejePažeidimo data ir laikas: 2020-07-14 08:10Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 20, Vilnius 12121
    2020-07-15 07:29:27
  • E50-50800/20(3.2.2E-UK5)
    Kelio ženklai, ženklinimas
    Sukrautos plytelės trukdo matomumui sukant į kairę. Kelia pavojų eismo saugumui, nes trukdo matyti atvažiuojančias mašinas.
    Registruota L. Asanavičiūtės g. 29A, Vilnius 04318, Lietuva
    2020-07-15 07:22:59
  • E50-50797/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Šiukšlynas ir nepjauta žolė.
    Registruota Bitėnų g. 4, Vilnius 06227
    2020-07-15 07:13:38
  • E50-50784/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuo 2019 m bendras konteineris pastoviai stovi ant zoles,svetimo zemes sklypo,nuo langu nera 10 metru,po kaifais,tai pavojinga zmoniu givibei ir ju turtui,mes turine savo kontrineti.grieztai...
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g. 15, Vilnius 11132
    2020-07-15 06:13:40
  • 154301
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    parkuojama ant vejos Pažeidimo data ir laikas: 2020-07-15 04:52 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Gedvydžių g. 6, Vilnius 06306, Lithuania
    2020-07-15 04:53:18
  • 154300
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    parkuojama ant vejos Pažeidimo data ir laikas: 2020-07-15 04:41 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 99, Vilnius 12107, Lithuania
    2020-07-15 04:41:45