Automobilių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-21652/19(3.2.47E-SM4)
2019-05-12 06:53:37
Išnagrinėta Ozo g. 32, Vilnius 07149

Automobilis pastatytas ant žolės. Pažeidimo data ir laikas 2019-05-12, 6:40. Pažeidimo vieta : ozo g. 32, Vilnius. Automobilio valstybiniai numeriai:[duomenys nuasmeninti].

Atsakingas padalinys

Viešosios tvarkos skyrius

Atsakymas 2019-05-14 08:19:51
dėkojame už Jūsų neabejingumą sprendžiant Vilniaus miesto problemas. Tolimesnė galimo administracinio nusižengimo teisena bus vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse numatyta tvarka. Saugant asmens duomenų privatumą, detalesnė informacija apie priimtus sprendimus neskelbtina
0
  • 117211
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas ant šaligatvio Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 12:11 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Saulėtekio al. 22A, Vilnius 10225, Lithuania
    2019-09-19 17:47:50
  • 117210
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ženklo 332 (už konteinerių) galiojimo zonoje.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:55Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Miglos g. 1A, Vilnius 08101
    2019-09-19 17:44:31
  • 117209
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ant šaligatvio. Toks automobilio statymo būdas nėra leidžiamas kelio ženklais, tai trukdo pėsčiųjų ir automobilių eismui.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-16...
    Registruota Šermukšnių g. 8, Vilnius 01106
    2019-09-19 17:44:00
  • 117208
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi ant šaligatvio. Toks automobilio statymo būdas nėra leidžiamas kelio ženklais, tai trukdo pėsčiųjų ir automobilių eismui.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19...
    Registruota Šermukšnių g. 8, Vilnius 01106
    2019-09-19 17:42:17
  • 117207
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ženklo 332 (už konteinerių) galiojimo zonoje.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:53Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Miglos g. 1A, Vilnius 08101
    2019-09-19 17:40:32
  • 117206
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ženklo 332 (už konteinerių) galiojimo zonoje.Pažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:53Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Miglos g. 1A, Vilnius 08101
    2019-09-19 17:38:07
  • 117205
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ant šaligatvioPažeidimo data ir laikas: 2019-09-19 07:39Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Justiniškių g. 107, Vilnius 05251
    2019-09-19 17:34:07