Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-21634/19(3.2.47E-SM4)
2019-05-11 21:44:54
Išnagrinėta S. Nėries g. 107, Vilnius 06304

Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako šalia prekybos centro "Depo".
Pažeidimo data ir laikas: 2019-05-11 19:52
Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas 2019-05-14 08:29:22
dėkojame už Jūsų neabejingumą sprendžiant Vilniaus miesto problemas. Tolimesnė galimo administracinio nusižengimo teisena bus vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse numatyta tvarka. Saugant asmens duomenų privatumą, detalesnė informacija apie priimtus sprendimus neskelbtina
0
  • E50-37384/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    Dviratininkams - žalia. Pėstiesiems - raudona. Nesąmonė.
    Registruota Saulėtekio al. 15, Vilnius 10221
    2020-05-30 12:11:23
  • E50-37383/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    2020-04-27 pažadėjot, kad padarysit https://tvarkaumiesta.lt/problem/142394 IKI ŠIOL NIEKAS NEPADARYTA
    Registruota Lizdeikos g. 10A, Vilnius 10101
    2020-05-30 12:04:51
  • E50-37382/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Dėl atsakymo https://tvarkaumiesta.lt/problem/147455 O tai savivaldybė negali dalinai perimti projekto ir patys savo lėšomis pabaigti kelią. Negi sunku pora dešimčių metrų...
    Nagrinėjama Girulių g. 18, Vilnius 12123
    2020-05-30 11:56:56
  • E50-37381/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Nešvarus takai po žolės nupjovus
    Registruota Karklėnų st., Vilnius 11223, Lietuva
    2020-05-30 11:27:34
  • E50-37380/20(3.2.15E-SM4)
    Triukšmo prevencijos viešosiose vietose taisyklių...
    Šiandien, kažkur apie 4 valandą ryto, į mūsų gyvenamojo namo kiemą atėjo grupė neblaivių asmenų, vienam vakarui išsinuomavusi apartamentus apačioje, ir apie 40 minučių...
    Registruota Dysnos g. 7, Vilnius 01135
    2020-05-30 11:25:56
  • E50-37379/20(3.2.10E-UK1)
    Energetika ir inžineriniai tinklai
    Kalvarijų sodų 6-oji g 21, šiukšliaveže sunaikino dujų apskaitos spintą. Atstatant butina spintą iškelti prie sklypo ribos.
    Registruota Kalvarijų Sodų 6-oji g. 21, Vilnius 08315
    2020-05-30 11:10:13
  • E50-37378/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Verkių g. nuvirtęs medis blokuoja važiuojamąją dalį
    Registruota Verkių g. 195, Vilnius 08405
    2020-05-30 10:45:00