Automobilių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-21620/19(3.2.47E-SM4)
2019-05-11 16:23:25
Išnagrinėta Mokslininkų g. 5, Vilnius 08412, Lithuania

Tikrąja to žodžio prasme namo grįžti su vaiko vėžinėliu yea neįmanoma. Vienintelis praėjumas šaligatviu yra užstatytas automobiliu.

Atsakingas padalinys

Viešosios tvarkos skyrius

Atsakymas 2019-05-13 13:09:25
Dėkodami, kad rūpinatės tvarka mieste, atkreipiame dėmesį, kad administracinio nusižengimo teisena yra vykdoma griežtai laikantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse (toliau –LR ANK) numatytų procedūrų. Informuojame, kad vadovaujantis LR ANK 591 straipsnio (Aplinkybės, dėl kurių administracinių nusižengimų teisena negalima) 1 punktu, administracinio nusižengimo teisena remiantis Jūsų pranešimu negali būti pradėta, kadangi objektyviai vertinant pateiktą informaciją ir atsižvelgiant į aplinkybių visumą konstatuotina, kad Jūsų užfiksuota veika neturi administracinio nusižengimo požymių.
Pažymime, kad administracinė atsakomybė negali būti grindžiama prielaidomis, spėlionėmis, nuomone, abejotina informacija ar kitais neobjektyviais duomenimis. Teismų praktikoje laikomasi pozicijos, kad kaltu dėl administracinio nusižengimo padarymo asmuo gali būti pripažintas tik surinkus pakankamai neabejotinų to asmens kaltės įrodymų, kitu atveju, vadovaujantis LR ANK 591 straipsniu, administracinio nusižengimo teisena nepradedama, o pradėtoji turi būti nutraukta. Asmens kaltė gali būti konstatuota, kai, ištyrus proceso metu surinktus įrodymus, nelieka jokios protingos abejonės, kad traukiamas atsakomybėn asmuo padarė veiką, už kurią turi būti skiriama nuobauda, priešingai – visi neaiškumai ir abejonės traktuojami administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens naudai.
Rekomendacijas, kaip tinkamai užfiksuoti ir pranešti apie KET pažeidimą, galite rasti Savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt naudodamiesi šia nuoroda: https://vilnius.lt/wp-content/uploads/2018/03/atmintine.pdf
0
  • 147916
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Paliktas automobilis ant šaligatvio, nors šalia didele parkavimo aikštele yra Pažeidimo data ir laikas: 2020-05-30 12:27 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Subačiaus g. 85a, Vilnius 11342, Lietuva
    2020-05-30 12:31:44
  • 147915
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Parkavinas ant šaligatvio Pažeidimo data ir laikas: 2020-05-30 12:30 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Tuskulėnų g. 21, Vilnius 09218, Lithuania
    2020-05-30 12:31:09
  • E50-37388/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Paliko “dovanėlę” prieš kelias dienas. Privažiuoti galima tik pro Plytinės 29 namą arba nuo Dvarčionių. Panašu, kad čia Dvarčionių bendruomenės surinktos šiukšlės, o ne...
    Registruota Plytinės g. 29, Vilnius 10105
    2020-05-30 12:26:16
  • E50-37387/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Niekur nenupjauta žolė.
    Registruota Liepkalnio g. 32, Vilnius 02105, Lietuva
    2020-05-30 12:20:58
  • E50-37386/20(3.2.8E-UK7)
    Duobės, įgriuvos, šuliniai
    Rotušės aikštėje prie fontano įgriuvo kanalizacijos liukas.
    Registruota Rotušės a. 19a, Vilnius 01128
    2020-05-30 12:18:37
  • E50-37385/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    Reikia tvorelės, kad pėstieji nestovėtų ant dviračių tako.
    Registruota Saulėtekio al. 22, Vilnius 10224
    2020-05-30 12:15:09
  • E50-37384/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    Dviratininkams - žalia. Pėstiesiems - raudona. Nesąmonė.
    Registruota Saulėtekio al. 15, Vilnius 10221
    2020-05-30 12:11:23