Automobilių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-21610/19(3.2.47E-SM4)
2019-05-11 13:28:13
Išnagrinėta Fabijoniškių g. 96, Vilnius 07100, Литва

Masina pastatyta su pazeidimais

Atsakingas padalinys

Viešosios tvarkos skyrius

Atsakymas 2019-05-13 13:09:44
Dėkodami, kad rūpinatės tvarka mieste, atkreipiame dėmesį, kad administracinio nusižengimo teisena yra vykdoma griežtai laikantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse (toliau –LR ANK) numatytų procedūrų. Informuojame, kad vadovaujantis LR ANK 591 straipsnio (Aplinkybės, dėl kurių administracinių nusižengimų teisena negalima) 1 punktu, administracinio nusižengimo teisena remiantis Jūsų pranešimu negali būti pradėta, kadangi objektyviai vertinant pateiktą informaciją ir atsižvelgiant į aplinkybių visumą konstatuotina, kad Jūsų užfiksuota veika neturi administracinio nusižengimo požymių.
Pažymime, kad administracinė atsakomybė negali būti grindžiama prielaidomis, spėlionėmis, nuomone, abejotina informacija ar kitais neobjektyviais duomenimis. Teismų praktikoje laikomasi pozicijos, kad kaltu dėl administracinio nusižengimo padarymo asmuo gali būti pripažintas tik surinkus pakankamai neabejotinų to asmens kaltės įrodymų, kitu atveju, vadovaujantis LR ANK 591 straipsniu, administracinio nusižengimo teisena nepradedama, o pradėtoji turi būti nutraukta. Asmens kaltė gali būti konstatuota, kai, ištyrus proceso metu surinktus įrodymus, nelieka jokios protingos abejonės, kad traukiamas atsakomybėn asmuo padarė veiką, už kurią turi būti skiriama nuobauda, priešingai – visi neaiškumai ir abejonės traktuojami administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens naudai.
Rekomendacijas, kaip tinkamai užfiksuoti ir pranešti apie KET pažeidimą, galite rasti Savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt naudodamiesi šia nuoroda: https://vilnius.lt/wp-content/uploads/2018/03/atmintine.pdf
0
  • 121644
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi draudžiančio stovėjimą ženklo ribose Pažeidimo data ir laikas: 2019-10-18 14:16 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota K. Ulvydo 11, Vilnius 08200, Lithuania
    2019-10-18 14:42:58
  • 121643
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi draudžiančio stovėjimą ženklo ribose Pažeidimo data ir laikas: 2019-10-18 14:16 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota K. Ulvydo 11, Vilnius 08200, Lithuania
    2019-10-18 14:41:29
  • 121642
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automibilus stovi ant išvažiavimo iš parkingo Pažeidimo data ir laikas: 2019-10-18 14:15 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota K. Ulvydo 11, Vilnius 08200, Lithuania
    2019-10-18 14:38:52
  • E50-40409/19(3.2.12E-SM4)
    Tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimas
    Jau 2 savaites neisveza šiukšlių iš Kernavės gtv. 70 Vilnius.
    Registruota Ozo g. 18, Vilnius 08243
    2019-10-18 13:56:43
  • 121639
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas arčiau nei 5 m iki perėjosPažeidimo data ir laikas: 2019-10-18 01:41Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 101, Vilnius 06334
    2019-10-18 13:50:51
  • 121638
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas ne pagal statymo būdą nurodytą ženkle ir ant šaligatvioPažeidimo data ir laikas: 2019-10-18 01:39Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 101, Vilnius 12107
    2019-10-18 13:48:56
  • E50-40408/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Vėl tas pats nieko nesikeičia nieks nenori dirbti trečią savaitę neišveža, tragedija Vilniaus miesto savivaldybė visiškai neatlieka savo funkcijų, kaip kontroliuojanti įstaiga
    Registruota Kernavės g. 70, Vilnius 08216, Lietuva
    2019-10-18 13:47:28