Automobilių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-21600/19(3.2.47E-SM4)
2019-05-11 10:58:35
Išnagrinėta I. Kanto al. 13, Vilnius 06213, Lithuania

Automobilis parkuojamas ant žalios vejos ir šaligatvio

Atsakingas padalinys

Viešosios tvarkos skyrius

Atsakymas 2019-05-13 13:08:55
Dėkodami, kad rūpinatės tvarka mieste, atkreipiame dėmesį, kad administracinio nusižengimo teisena yra vykdoma griežtai laikantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse (toliau –LR ANK) numatytų procedūrų. Informuojame, kad vadovaujantis LR ANK 591 straipsnio (Aplinkybės, dėl kurių administracinių nusižengimų teisena negalima) 1 punktu, administracinio nusižengimo teisena remiantis Jūsų pranešimu negali būti pradėta, kadangi objektyviai vertinant pateiktą informaciją ir atsižvelgiant į aplinkybių visumą konstatuotina, kad Jūsų užfiksuota veika neturi administracinio nusižengimo požymių.
Pažymime, kad administracinė atsakomybė negali būti grindžiama prielaidomis, spėlionėmis, nuomone, abejotina informacija ar kitais neobjektyviais duomenimis. Teismų praktikoje laikomasi pozicijos, kad kaltu dėl administracinio nusižengimo padarymo asmuo gali būti pripažintas tik surinkus pakankamai neabejotinų to asmens kaltės įrodymų, kitu atveju, vadovaujantis LR ANK 591 straipsniu, administracinio nusižengimo teisena nepradedama, o pradėtoji turi būti nutraukta. Asmens kaltė gali būti konstatuota, kai, ištyrus proceso metu surinktus įrodymus, nelieka jokios protingos abejonės, kad traukiamas atsakomybėn asmuo padarė veiką, už kurią turi būti skiriama nuobauda, priešingai – visi neaiškumai ir abejonės traktuojami administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens naudai.
Rekomendacijas, kaip tinkamai užfiksuoti ir pranešti apie KET pažeidimą, galite rasti Savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt naudodamiesi šia nuoroda: https://vilnius.lt/wp-content/uploads/2018/03/atmintine.pdf
0
  • E50-50784/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuo 2019 m bendras konteineris pastoviai stovi ant zoles,svetimo zemes sklypo,nuo langu nera 10 metru,po kaifais,tai pavojinga zmoniu givibei ir ju turtui,mes turine savo kontrineti.grieztai...
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g. 15, Vilnius 11132
    2020-07-15 06:13:40
  • 154301
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    parkuojama ant vejos Pažeidimo data ir laikas: 2020-07-15 04:52 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Gedvydžių g. 6, Vilnius 06306, Lithuania
    2020-07-15 04:53:18
  • 154300
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    parkuojama ant vejos Pažeidimo data ir laikas: 2020-07-15 04:41 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 99, Vilnius 12107, Lithuania
    2020-07-15 04:41:45
  • 154299
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    uzparkuotas pesciuju praejimas Pažeidimo data ir laikas: 2020-07-15 04:39 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 99, Vilnius 12107, Lithuania
    2020-07-15 04:40:32
  • E50-50720/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Sveiki, Šaltinių g. 3 vidiniame kieme žolės pjovimas, matyt, nebuvo numatytas. Būtų labai smagu, kad žolės (o gal jau reikėtų sakyti labiau smilgų) nupjovimas būtų...
    Registruota Šaltinių g. 3A, Vilnius 03225
    2020-07-15 01:09:42
  • E50-50707/20(3.2.15E-SM4)
    Triukšmo prevencijos viešosiose vietose taisyklių...
    Labas vakaras, jau kartą esu rašęs pranešimą į "tvarkau Vilnių" dėl triukšmo, kylančio iš naktinių lenktynių T.Narbuto gatve. Pastaruoju metu beveik kiekvieną naktį...
    Registruota Treniotos g. 5, Vilnius 08121
    2020-07-14 23:58:05
  • E50-50703/20(3.2.7E-UK5)
    Apšvietimo gedimai
    Įrengta vaikų žaidimo aikštelė ir nauja poilsio salelė, o apšvietimo nei prie jų, nei prie šaligatvių nėra jokio.
    Registruota Taikos g. 103, Vilnius 05201, Lithuania
    2020-07-14 23:44:09