Šaligatvių remontas E50-21382/19(3.2.4E-UK7)
2019-05-09 18:43:00
Išnagrinėta Pieninės g. 8, Vilnius 08101

Pieninės g. šiuo metu įrengiamas naujas dviračių takas ir pėsčiųjų šaligatvis. Vadovaujantis STR reikalavimais, minimus šaligatvio plotis siaurose vietose - 1,20 m. Nurodytoje vietoje, įrengti apšvietimo stulpai susiaurina šaligatvį iki 3 plytelių pločio (3 x 37,5 cm = 1,125 m) ir dėl to šaligatvis netenkina STR reikalavimų. Papildomai - valant sniegą žiemą bus nuolat vingiuojama per šalia augančią žolę. Ar tikrai darbai atliekami pagal parengtą techninį projektą, nesivadovaujant teisės aktais? Kol darbai nepabaigti reikia įpareigoti rangovą perkelti apšvietimo stulpus patraukiant nuo šaligatvio.

Atsakingas padalinys

Žvėryno seniūnija

Atsakymas 2019-05-31 11:26:06
Dėkojame Jums, kad rūpinatės Vilniaus miesto įvaizdžiu, už Jūsų neabejingumą sprendžiant Vilniaus miesto problemas, kad pranešėte apie netinkamai įrengiamas dangas.
Statytojas įpareigotas sustabdyti šaligatvio įrengimo darbus ir imtis priemonių, kad naujai įrengtas šaligatvis atitiktų STR. Statybos užbaigimo akto pasirašymo metu komisija patikrins ar naujai įrengtos dangos atitinka nustatyta tvarka suderintą projektą.
0
  • E50-37377/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Sugadinta asfalto danga nuolat parkuojant sunkiasvores remonto priemones ties M. K. Oginskio 17A garažais. Prašome imtis priemonių atstatant pažeistą dangą iki rudens liūčių.
    Nagrinėjama M. K. Oginskio g. 17A, Vilnius 10219, Lietuva
    2020-05-30 10:29:20
  • 147902
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis SAAB, valstybinis numeris[duomenys nuasmeninti] pastatytas neleistinoje vietoje ant šaligatvio. Trukdo pėstiesiems.Pažeidimo data ir laikas: 2020-05-30 08:39Automobilio valst....
    Registruota Algirdo g. 5, Vilnius 03219
    2020-05-30 09:37:44
  • E50-37376/20(3.2.49E-UK5)
    Dviračių takų problemos
    Nėra veidrodžio, negalima matyti atvykstančių transporto priemonių.
    Registruota Žirnių g. 35, Vilnius 02182, Lietuva
    2020-05-30 08:32:31
  • E50-37375/20(3.2.6E-UK2)
    Aplinkos tvarkymas
    Sveiki, Erfurto g. jau žolė iki kelių! Seniai laikas pjauti!
    Registruota Erfurto g. 44, Vilnius 04101
    2020-05-30 07:17:22
  • 147897
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Priparkuotas automobilis ant žalios vejosPažeidimo data ir laikas: 2020-05-29 07:19Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Žemaitės g. 7, Vilnius 03119
    2020-05-30 07:13:53
  • E50-37374/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuo 2019 mbendras konteineris pastoviai stovi ant zoles,sverimp zemes sklypo ,po laidais.tai pavojinga zmoniu givibei ir ju turtui.med turime savo konteineti.grieztsi reikalaujame isvezti...
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g.
    2020-05-30 06:28:07
  • E50-37373/20(3.2.2E-UK5)
    Eismo organizavimas
    Kada bus tvarka? Prie Gedimino pr. 9(iš kairės pastato pusės) yra ženklas "išsikrovimo vieta", bet ji dažniausiai būna užimta ir aptarnaujantis transportas turi parkuotis...
    Registruota Gedimino pr. 9A, Vilnius 01105
    2020-05-30 00:41:38