Statinių priežiūra E50-21248/19(3.2.48E-UK9)
2019-05-08 22:43:23
Išnagrinėta Pilaitės pr. 7, Vilnius 05131

Dviračių tako Pilaitės prospekte nuo Senosios Pilaitės kelio iki Sietyno g. statybvietėje darbai vyksta ne pagal projektą. Jo nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=420215&fbclid=IwAR00j-zlJuIweePvNIvl61OEqooxM9S83KbFOx47cwUHmHTUMuGPEAHZIUI

1) projekte numatyti įvažiavimo bortai tarp dviračių tako ir pėsčiųjų tako, bet statybvietėje klojami parkavimo bortai.

Prašau įpareigoti rangovą nepažeisti projekto – demontuoti nesankcionuotus bei dviračių eismui pavojingus parkavimo bortus ir pakloti projekte numatytus įvažiavimo bortus.

2) Projekto atkarpoje nuo Vakarinio aplinkkelio iki Spaudos g. projekte numatyta dviračių takus atskirti nuo pėsčiųjų takų abejose gatvės pusėse įrengiant želdynų juostas, tačiau statomi suglausti dviračių ir pėsčiųjų takai.

Prašau įpareigoti rangovą nepažeisti projekto – abejose gatvės pusėse, atitinkamose atkarpose, atskirti dviračių takus nuo pėsčiųjų takų projekte numatytomis želdynų juostomis.



Labai gerbiu Jūsų savivaldybės Statinių priežiūros skyrių, bet prisiekiu, jeigu eilinį kartą rangovams bus neužkardytas kelias dirbtinai mažinti dviračių takų ir pėsčiųjų takų tiesimo standartus – asmeniškai kreipsiuosi į prokuratūrą dėl viešo intereso gynimo. Dėkoju už Jūsų skyriaus darbą ir pastangas gerinti situaciją.

Atsakingas padalinys

Būsto administravimo skyrius

Atsakymas 2019-05-24 14:52:13
Pritariame pastabai, kad dviračių takų įrengimo standarto reikia laikytis.
0
  • 139113
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis v/n[duomenys nuasmeninti]priparkuotas ženklo "332 - Sustoti draudžiama" galiojimo zonoje. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 16:59Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 10, Vilnius 12102
    2020-02-25 22:49:52
  • E50-13323/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Pakartotinai, del pranešimo E50-2492/20(3.2.47E-SM4). Automobilis toliau stovi nenaudojamas, apleistas . Panašu, savininkas sugebėjo pripūsti pora padangų, dėl akių, neva automobilis...
    Registruota Girulių g. 16, Vilnius 06142, Lietuva
    2020-02-25 22:17:08
  • E50-13320/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Sveiki, prašau nemeluokite, kad 2020-02-19 patikrinus faktines aplinkybes prie komunalinių atliekų surinkimo konteinerių DGA nerasta. Kai tebestovi klozetas prie Nemenčinės pl.4A...
    Registruota Nemenčinės pl. 4A, Vilnius 10109
    2020-02-25 22:08:59
  • 139110
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 20:35 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 316, Vilnius 12116, Lietuva
    2020-02-25 22:08:30
  • E50-13316/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuolatos kraunamos negabaritinės atliekos! Ypac pravaziuojanciu automobiliu. O moket reikia gyventojams uz sia betvarke.
    Registruota Gerosios Vilties g. 2, Vilnius 03132, Lietuva
    2020-02-25 21:53:51
  • 139108
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Parkuojasi ant zalios zonos Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 21:43 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Gerosios Vilties g. 4, Vilnius 03130, Lietuva
    2020-02-25 21:51:53
  • 139107
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas ant pėsčiųjų takoPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 21:45Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Antakalnio g. 102, Vilnius 10214
    2020-02-25 21:50:17