Automobilių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-20996/19(3.2.47E-SM4)
2019-05-07 14:50:08
Išnagrinėta Konstitucijos pr. 19B, Vilnius 09306

Laba diena,

Tarp Lvovo g. ir Konstitucijos pr, šalia Quadrum business city ant žalios vejos statomi automobiliai. Kiekviena dieną yra važinėjama žaliąja veja, o automobiliai taip pat statomi ant jos.
Įvažiavimas ant žolyno savavališkai pažymėtas purškimais dažais.
Kai nėra galimybės išvažiuoti į Lvovo g., automobiliai išvažiuoja per pėsčiųjų taką ir pėsčiųjų perėjas tiesiai į Konstitucijos pr.

Atsakingas padalinys

Viešosios tvarkos skyrius

Atsakymas 2019-05-08 09:03:12
Dėkodami, kad rūpinatės tvarka mieste, atkreipiame dėmesį, kad administracinio nusižengimo teisena yra vykdoma griežtai laikantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse (toliau –LR ANK) numatytų procedūrų. Informuojame, kad vadovaujantis LR ANK 591 straipsnio (Aplinkybės, dėl kurių administracinių nusižengimų teisena negalima) 1 punktu, administracinio nusižengimo teisena remiantis Jūsų pranešimu negali būti pradėta, kadangi objektyviai vertinant pateiktą informaciją ir atsižvelgiant į aplinkybių visumą konstatuotina, kad Jūsų užfiksuota veika neturi administracinio nusižengimo požymių.
Pažymime, kad administracinė atsakomybė negali būti grindžiama prielaidomis, spėlionėmis, nuomone, abejotina informacija ar kitais neobjektyviais duomenimis. Teismų praktikoje laikomasi pozicijos, kad kaltu dėl administracinio nusižengimo padarymo asmuo gali būti pripažintas tik surinkus pakankamai neabejotinų to asmens kaltės įrodymų, kitu atveju, vadovaujantis LR ANK 591 straipsniu, administracinio nusižengimo teisena nepradedama, o pradėtoji turi būti nutraukta. Asmens kaltė gali būti konstatuota, kai, ištyrus proceso metu surinktus įrodymus, nelieka jokios protingos abejonės, kad traukiamas atsakomybėn asmuo padarė veiką, už kurią turi būti skiriama nuobauda, priešingai – visi neaiškumai ir abejonės traktuojami administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens naudai.
Rekomendacijas, kaip tinkamai užfiksuoti ir pranešti apie KET pažeidimą, galite rasti Savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt naudodamiesi šia nuoroda: https://vilnius.lt/wp-content/uploads/2018/03/atmintine.pdf
0
  • E50-109063/19(3.2.7E-UK5)
    Gatvių apšvietimas
    Sveiki, butina irengti apsvietima kiemuose ties Zanavyku 2 ir Panevezio 1 bei Zanavyku 4 namu. Kieme yra aklina tamsa. Be to ties Panevezio 1 namu yra apleista sporto aikstele, i ja sviesa...
    Registruota Pelesos g. 33, Vilnius 02111
    2019-11-18 16:50:43
  • E50-109062/19(3.2.7E-UK5)
    Gatvių apšvietimas
    Sveiki, ties Zanavyku 6, 4 ir 8 namu kiemas yra visiskoje tamsoje. Patekimas i si kiema yra is dvieju pusiu: is Zanavyku g. pro 4 nama arba is Panevezio g. pro garazus takeliu. Jeigu kaimynai...
    Registruota Zanavykų g. 6, Vilnius 02113
    2019-11-18 16:41:55
  • 125708
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Ant sankryžos, nėra trijų metrų iki ištisinės, trukdo pėstiesiems, trukdo matomumą išvažiuoti iš kiemo, ant servituto, nematom ženklo, KET pažeidimas ir patraukite auto, nes...
    Registruota Pavilnionių g. 53, Vilnius 12100, Lietuva
    2019-11-18 16:35:59
  • E50-109060/19(3.2.4E-UK7)
    Tiltų, viadukų, tunelių ir estakadų priežiūra
    Šioje Mūrinės vokės gatvėje gyvename seniai, užauginome vaikus, pakankamai gyvenimas virė ramiai ir sklandžiai, kadangi transporto srautas nebuvo ypač didelis kaip dabar.. Tačiau:...
    Nagrinėjama Mūrinės Vokės g. 24, Vilnius 25133
    2019-11-18 16:29:56
  • E50-109055/19(3.2.2E-UK5)
    Šviesoforai
    Gerosios Vilties g. 3 esančioje perėjoje, esantis šviesoforas turi reguliuojama pėsčiųjų perėją. Prie šviesoforo esantis geltonas mygtukas yra pažeistas. Jį prilietus nukrečia...
    Registruota Gerosios Vilties g. 3, Vilnius 03147
    2019-11-18 16:01:19
  • E50-109050/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Reikalaujame isvezti bendra konteineri is eglines sodu 9.kur aistele? Konteineris negali stoveti Ant zoles
    Registruota Eglinės Sodų 9-oji g. 15, Vilnius 11132, Lietuva
    2019-11-18 15:31:34
  • 125704
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automibilis pastatytas neigaliuju vietoje be neigaliojo lipduku Pažeidimo data ir laikas: 2019-11-18 15:00 Automobilio valst. nr: WUI5BDZ
    Registruota IKI, Mindaugo g. 25, Vilnius 03214, Lithuania
    2019-11-18 15:05:47