Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-20856/19(3.2.47E-SM4)
2019-05-06 17:40:38
Išnagrinėta Linkmenų g. 34, Vilnius 08217, Lietuva

Automobilis pastatytas draudžiama sustoti zonoje
Pažeidimo data ir laikas: 2019-05-06 17:40
Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas 2019-05-07 09:48:02
Dėkodami, kad rūpinatės tvarka mieste, atkreipiame dėmesį, kad administracinio nusižengimo teisena yra vykdoma griežtai laikantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse (toliau –LR ANK) numatytų procedūrų. Informuojame, kad vadovaujantis LR ANK 591 straipsnio (Aplinkybės, dėl kurių administracinių nusižengimų teisena negalima) 1 punktu, administracinio nusižengimo teisena remiantis Jūsų pranešimu negali būti pradėta, kadangi objektyviai vertinant pateiktą informaciją ir atsižvelgiant į aplinkybių visumą konstatuotina, kad Jūsų užfiksuota veika neturi administracinio nusižengimo požymių.
Pažymime, kad administracinė atsakomybė negali būti grindžiama prielaidomis, spėlionėmis, nuomone, abejotina informacija ar kitais neobjektyviais duomenimis. Teismų praktikoje laikomasi pozicijos, kad kaltu dėl administracinio nusižengimo padarymo asmuo gali būti pripažintas tik surinkus pakankamai neabejotinų to asmens kaltės įrodymų, kitu atveju, vadovaujantis LR ANK 591 straipsniu, administracinio nusižengimo teisena nepradedama, o pradėtoji turi būti nutraukta. Asmens kaltė gali būti konstatuota, kai, ištyrus proceso metu surinktus įrodymus, nelieka jokios protingos abejonės, kad traukiamas atsakomybėn asmuo padarė veiką, už kurią turi būti skiriama nuobauda, priešingai – visi neaiškumai ir abejonės traktuojami administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens naudai.
Rekomendacijas, kaip tinkamai užfiksuoti ir pranešti apie KET pažeidimą, galite rasti Savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt naudodamiesi šia nuoroda: https://vilnius.lt/wp-content/uploads/2018/03/atmintine.pdf
0
  • 128501
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako.Užvažiuota per kelio bortą-gadinamas gerbūvis. Pažeidimo data ir laikas: 2019-12-11 02:01 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 87, Vilnius 06331, Lietuva
    2019-12-11 02:15:24
  • 128500
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis stovi neleistinoj vietoj, užvažiavęs ant bordiūro ir žolės.Pažeidimo data ir laikas: 2019-12-10 20:00Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Laisvės pr. 78B, Vilnius 05260
    2019-12-11 00:43:14
  • 128499
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas šviesoforo reguliuojamoje sankryžoje ir ant pėsčiųjų takoPažeidimo data ir laikas: 2019-12-10 22:32Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 55, Vilnius 06304
    2019-12-11 00:33:13
  • 128498
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Parkuojamas ant pėsčiųjų ir dviračių takoPažeidimo data ir laikas: 2019-12-10 22:39Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 107, Vilnius 06305
    2019-12-11 00:29:44
  • 128497
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    T formos sankryzoje nepaliko vietos prasilenkti del ko kyla spustys. Kartu uzstatytas ir matomumas isvaziuojant is pozeminio parkingo. Kada bus zadeta eismo tvarka Giruliu g? Ar cia normalus...
    Registruota Girulių g. 19, Vilnius 12138
    2019-12-11 00:25:37
  • 128496
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    T formos sankryzoje trukdo prasilenkti (zr foto) sukelia spustis ir nepaliko 5m iki pesciuju perejos dvipusiam eisme.Pažeidimo data ir laikas: 2019-12-07 12:52Automobilio valst....
    Registruota Girulių g. 19, Vilnius 12138
    2019-12-11 00:22:41
  • 128495
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Sustoti ir stoveti draudziama autobusu stoteles zonojePažeidimo data ir laikas: 2019-12-07 12:54Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 18, Vilnius 12121
    2019-12-11 00:20:05