Gatvių priežiūra ir tvarkymas E50-20714/19(3.2.8E-UK7)
2019-05-05 13:39:37
Išnagrinėta Žirmūnų tiltas, Vilnius 09101

Nuostabu, kad nuo ties Olimpiečių g. prie Žirmūnų tilto esančio pėsčiųjų-dviratininkų tako pašalinote ten buvusias siaubingas niūrius laikus menančias aplūžusias sovietines betonines klombas ir gremėzdišką bloką, vaizdas ten dabar daug geresnis, didelis ačiū už tai.
Tik keista kad ta proga pastatėte kuolų. Matosi bijote kad pradėtų žmonės ten važinėtis automobiliais - bet juk turėtų užtekti ten esančio ženklo "pėsčiųjų-dviratininkų takas"? Fiziškai automobiliais juk galima užvažiuoti ant daugelio šaligatvių ir takų, bet vistiek nesivažinėja žmonės automobiliais dviračių takais?
Na, bent jau kuolus pastatėte estetiškus ir kokybiškus, o ne tuos pigius bjaurius plastmasinius oranžinius, kuriais pusė Vilniaus nusėta.

Kaip bebūtų, be abejo galėtumėte išvardinti daug priežasčių kodėl ten kuolai labai reikalingi ir nesitikiu kad juos pašalinsite. Esmė, kad kuolams parinkta vieta iš pirmo žvilgsnio atrodo juokingai. Įprasta praktika kuolus statyti juk ant norimų pažymėti/užtverti zonų kraštų, o ne viduryje? Dabar gi judant šaligatviu tie kuolai gaunasi per vidurį natūralios įprastam judėjimui trajektorijos. Vieną vėlų vakarą kas nors galiausiai nepastebėjęs trenksis į tuos kuolus ir susižeis. Reiktų šiuos kuolus perkelti taip, kad nesimaišytų šaligatviu judėti įprasta natūralia trajektorija. Ar čia yra kažkokia gilesnė priežastis/mintis kodėl kuolai buvo pastatyti būtent taip?

Taip pat, šio šaligatvio kitame gale (aukščiau, arčiau Žirmūnų žiedo) jo bortai aukšti - nepatogu užvažiuoti/nuvažiuoti dviračiais ar kitokiomis ratuotomis priemonėmis. Dėl to šią atkarpą žmonės dviračiais ar paspirtukais linkę įveikti važiuodami keliu iki pasiekia esantį patogų nuožulnų užvažiavimą, nepasivargina užsikelti savo ratuotų priemonių ant šaligatvio. Esant galimybėms, prašome minėtoje bei nuotraukoje pažymėtoje vietoje šaligatvio bortus sužeminti, kad ratuotomis priemonėmis atkarpą būtų patogu įveikti šaligatviu.

Atsakingas padalinys

Eksploatacijos poskyris

Atsakymas 2019-08-21 14:41:51
Informuojame, kad Jūsų prašymas buvo perduotas SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Tvaraus susisiekimo skyriaus specialistams, atsakingiems už dviračių takų infrastruktūrą. Darbai atliekami pagal jų sudarytus dviračių takų remonto ir įrengimo darbų planus.
1
  • 139115
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis v/n[duomenys nuasmeninti]priparkuotas ženklo "332 - Sustoti draudžiama" galiojimo zonoje. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 16:59Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 10, Vilnius 12102
    2020-02-25 22:52:21
  • 139114
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis v/n[duomenys nuasmeninti]priparkuotas ženklo "332 - Sustoti draudžiama" galiojimo zonoje. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 16:59Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 10, Vilnius 12102
    2020-02-25 22:51:13
  • 139113
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis v/n[duomenys nuasmeninti]priparkuotas ženklo "332 - Sustoti draudžiama" galiojimo zonoje. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 16:59Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 10, Vilnius 12102
    2020-02-25 22:49:52
  • E50-13323/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Pakartotinai, del pranešimo E50-2492/20(3.2.47E-SM4). Automobilis toliau stovi nenaudojamas, apleistas . Panašu, savininkas sugebėjo pripūsti pora padangų, dėl akių, neva automobilis...
    Registruota Girulių g. 16, Vilnius 06142, Lietuva
    2020-02-25 22:17:08
  • E50-13320/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Sveiki, prašau nemeluokite, kad 2020-02-19 patikrinus faktines aplinkybes prie komunalinių atliekų surinkimo konteinerių DGA nerasta. Kai tebestovi klozetas prie Nemenčinės pl.4A...
    Registruota Nemenčinės pl. 4A, Vilnius 10109
    2020-02-25 22:08:59
  • 139110
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 20:35 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 316, Vilnius 12116, Lietuva
    2020-02-25 22:08:30
  • E50-13316/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuolatos kraunamos negabaritinės atliekos! Ypac pravaziuojanciu automobiliu. O moket reikia gyventojams uz sia betvarke.
    Registruota Gerosios Vilties g. 2, Vilnius 03132, Lietuva
    2020-02-25 21:53:51