Automobilių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-20534/19(3.2.47E-SM4)
2019-05-03 17:55:08
Išnagrinėta L. Asanavičiūtės g. 4, Vilnius 04301, Lithuania

Automobilis pastatytas blokuojant ppraėjimą pėstiesiems ir dalį dviračių tako.

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas 2019-05-13 10:52:46
Dėkodami, kad rūpinatės tvarka mieste, atkreipiame dėmesį, kad administracinio nusižengimo teisena yra vykdoma griežtai laikantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse (toliau –LR ANK) numatytų procedūrų. Informuojame, kad vadovaujantis LR ANK 591 straipsnio (Aplinkybės, dėl kurių administracinių nusižengimų teisena negalima) 1 punktu, administracinio nusižengimo teisena remiantis Jūsų pranešimu negali būti pradėta, kadangi objektyviai vertinant pateiktą informaciją ir atsižvelgiant į aplinkybių visumą konstatuotina, kad Jūsų užfiksuota veika neturi administracinio nusižengimo požymių.
Pažymime, kad administracinė atsakomybė negali būti grindžiama prielaidomis, spėlionėmis, nuomone, abejotina informacija ar kitais neobjektyviais duomenimis. Teismų praktikoje laikomasi pozicijos, kad kaltu dėl administracinio nusižengimo padarymo asmuo gali būti pripažintas tik surinkus pakankamai neabejotinų to asmens kaltės įrodymų, kitu atveju, vadovaujantis LR ANK 591 straipsniu, administracinio nusižengimo teisena nepradedama, o pradėtoji turi būti nutraukta. Asmens kaltė gali būti konstatuota, kai, ištyrus proceso metu surinktus įrodymus, nelieka jokios protingos abejonės, kad traukiamas atsakomybėn asmuo padarė veiką, už kurią turi būti skiriama nuobauda, priešingai – visi neaiškumai ir abejonės traktuojami administracinėn atsakomybėn traukiamo asmens naudai.
Rekomendacijas, kaip tinkamai užfiksuoti ir pranešti apie KET pažeidimą, galite rasti Savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt naudodamiesi šia nuoroda: https://vilnius.lt/wp-content/uploads/2018/03/atmintine.pdf
0
  • E50-26897/19(3.2.51E-UK2)
    Želdynų priežiūra (medžių ir krūmų genėjimas bei...
    SOSNOVSKIO BARŠČIAI VILNIAUS M. PILAITĖ Noriu pranešti apie žydinčius nuodingus sasnovskio barščius. Nerimauju, kad sėklos tuoj bus išbarstytos ir pavojingi invazinių augalų...
    Registruota Eitkūnų gatvė 1, Vilnius
    2019-06-16 11:29:49
  • E50-26896/19(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Neišvežamos plastiko ir popieriaus atliekos
    Registruota V. Nagevičiaus g. 2, Vilnius 08237, Lietuva
    2019-06-16 11:21:02
  • E50-26895/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Vieta: J. Lebedžio g. 1, Vilnius Automobilio valstybinis Nr.[duomenys nuasmeninti]Data: 2019 m. birželio 15 Laikas: 19.00 Pažeidimas: parkavimas po draudžiamų ženklųPažeidimo data...
    Nagrinėjama J. Lebedžio gatvė 1, Vilnius 08247
    2019-06-16 11:17:41
  • E50-26894/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Vieta: J. Lebedžio g. 1, Vilnius Automobilio valstybinis Nr.[duomenys nuasmeninti]Data: 2019 m. birželio 15 Laikas: 19.00 Pažeidimas: parkavimas po draudžiamų ženklųPažeidimo data...
    Nagrinėjama J. Lebedžio gatvė 1, Vilnius 08247
    2019-06-16 11:16:01
  • E50-26893/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Vieta: J. Lebedžio g. 1, Vilnius Automobilio valstybinis Nr.[duomenys nuasmeninti]Data: 2019 m. birželio 15 Laikas: 19.00 Pažeidimas: parkavimas po draudžiamų ženklųPažeidimo data...
    Nagrinėjama J. Lebedžio gatvė 1, Vilnius 08247
    2019-06-16 11:14:00
  • E50-26892/19(3.2.51E-UK2)
    Želdynų priežiūra (medžių ir krūmų genėjimas bei...
    SOSNOVSKIO BARŠČIAI VILNIAUS M. PILAITĖ Noriu pranešti apie žydinčius nuodingus sasnovskio barščius. Nerimauju, kad sėklos tuoj bus išbarstytos ir pavojingi invazinių augalų...
    Registruota Gelažių g. 30 Vilnius
    2019-06-16 11:13:35
  • E50-26891/19(3.2.47E-SM4)
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Vieta: J. Lebedžio g. 1, Vilnius Automobilio valstybinis Nr.[duomenys nuasmeninti]Data: 2019 m. birželio 15 Laikas: 16.00 Pažeidimas: parkavimas po draudžiamų ženklų Pažeidimo data...
    Nagrinėjama J. Lebedžio gatvė 1, Vilnius 08247
    2019-06-16 11:11:27