Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-20228/19(3.2.47E-SM4)
2019-05-01 20:15:54
Išnagrinėta S. Nėries g. 107, Vilnius 06304

Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako šalia prekybos centro "Depo".
Pažeidimo data ir laikas: 2019-05-01 18:34
Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas 2019-05-31 08:20:22
Dėkojame už Jūsų neabejingumą sprendžiant Vilniaus miesto problemas. Tolimesnė galimo administracinio nusižengimo teisena bus vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse numatyta tvarka. Saugant asmens duomenų privatumą, detalesnė informacija apie priimtus sprendimus neskelbtina.
0
  • E50-13323/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Pakartotinai, del pranešimo E50-2492/20(3.2.47E-SM4). Automobilis toliau stovi nenaudojamas, apleistas . Panašu, savininkas sugebėjo pripūsti pora padangų, dėl akių, neva automobilis...
    Registruota Girulių g. 16, Vilnius 06142, Lietuva
    2020-02-25 22:17:08
  • E50-13320/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Sveiki, prašau nemeluokite, kad 2020-02-19 patikrinus faktines aplinkybes prie komunalinių atliekų surinkimo konteinerių DGA nerasta. Kai tebestovi klozetas prie Nemenčinės pl.4A...
    Registruota Nemenčinės pl. 4A, Vilnius 10109
    2020-02-25 22:08:59
  • 139110
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis parkuojamas ant pėsčiųjų tako. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 20:35 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota S. Nėries g. 316, Vilnius 12116, Lietuva
    2020-02-25 22:08:30
  • E50-13316/20(3.2.16E-UK8)
    Komunalinių atliekų tvarkymas
    Nuolatos kraunamos negabaritinės atliekos! Ypac pravaziuojanciu automobiliu. O moket reikia gyventojams uz sia betvarke.
    Registruota Gerosios Vilties g. 2, Vilnius 03132, Lietuva
    2020-02-25 21:53:51
  • 139108
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Parkuojasi ant zalios zonos Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 21:43 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Gerosios Vilties g. 4, Vilnius 03130, Lietuva
    2020-02-25 21:51:53
  • 139107
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis pastatytas ant pėsčiųjų takoPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 21:45Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Antakalnio g. 102, Vilnius 10214
    2020-02-25 21:50:17
  • 139106
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    auto ant šaligatvio Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 21:06 Automobilio valst. nr:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Kazliškių g. 11, Vilnius 09204, Lithuania
    2020-02-25 21:09:44