Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai E50-20223/19(3.2.47E-SM4)
2019-05-01 20:07:43
Išnagrinėta S. Nėries g. 101, Vilnius 06334

Automobilis parkuojamas vejoje, ant pėsčiųjų tako šalia prekybos centro"Depo".
Pažeidimo data ir laikas: 2019-05-01 18:29
Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]

Atsakingas padalinys

Prevencijos ir teisenos poskyris

Atsakymas 2019-06-17 12:33:47
Dėkojame už Jūsų neabejingumą sprendžiant Vilniaus miesto problemas. Tolimesnė galimo administracinio nusižengimo teisena bus vykdoma vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekse numatyta tvarka. Saugant asmens duomenų privatumą, detalesnė informacija apie priimtus sprendimus neskelbtina.
0
  • 139118
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    T formos sankryzoje arciau kaip 5m pesciuju perejosPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:19Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Girulių g. 19, Vilnius 12138
    2020-02-25 23:25:40
  • 139117
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Uzlipes ant bortelio kuri lauzoPažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 22:22Automobilio valst. nr.:[duomenys nuasmeninti]
    Registruota Perkūnkiemio g. 19a, Vilnius 12120
    2020-02-25 23:23:14
  • E50-13332/20(3.2.8E-UK7)
    Gatvių remontas
    Sankryža ką tik perklota, perėjos perbraižytos, tačiau balos toliau stovi.... Na kur KOKYBĖ? Kur mūsų PINIGAI NAUDOJAMI???
    Nagrinėjama Naugarduko g. 40, Vilnius 03228, Lietuva
    2020-02-25 22:57:12
  • 139115
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis v/n[duomenys nuasmeninti]priparkuotas ženklo "332 - Sustoti draudžiama" galiojimo zonoje. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 16:59Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 10, Vilnius 12102
    2020-02-25 22:52:21
  • 139114
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis v/n[duomenys nuasmeninti]priparkuotas ženklo "332 - Sustoti draudžiama" galiojimo zonoje. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 16:59Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 10, Vilnius 12102
    2020-02-25 22:51:13
  • 139113
    Transporto priemonių stovėjimo tvarkos pažeidimai
    Automobilis v/n[duomenys nuasmeninti]priparkuotas ženklo "332 - Sustoti draudžiama" galiojimo zonoje. Pažeidimo data ir laikas: 2020-02-25 16:59Automobilio valst. nr.:[duomenys...
    Registruota Perkūnkiemio g. 10, Vilnius 12102
    2020-02-25 22:49:52
  • E50-13323/20(3.2.47E-SM4)
    Neeksploatuojami automobiliai
    Pakartotinai, del pranešimo E50-2492/20(3.2.47E-SM4). Automobilis toliau stovi nenaudojamas, apleistas . Panašu, savininkas sugebėjo pripūsti pora padangų, dėl akių, neva automobilis...
    Registruota Girulių g. 16, Vilnius 06142, Lietuva
    2020-02-25 22:17:08